Судове рішення #380137
Справа № 2- 244/07 p

Справа № 2- 244/07 p. рядок 35

УХВАЛА

11 січня 2007 року                                                місто Зміїв

Суддя Зміївського районного суду Харківської області Россолов В.В. розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення коштів на утримання дружини до досягнення дитиною трьох років,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулася    до суду з позовною заявою до ОСОБА_2 про стягнення коштів на утримання дружини до досягнення дитиною трьох років. Позовна заява подана з додержанням вимог ст.ст. 119,120 ЦПК України. Керуючись ст.ст. 11,122 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення коштів на утримання дружини до досягнення дитиною трьох років. Призначити попереднє судове засідання на 17 січня 2007 року о 10-00год.

Направити відповідачу копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів та запропонувати подати у строк до 17 січня 2007 року письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.

Копію ухвали направити сторонам у справі.

Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій його частині ухвала оскарженню не підлягає.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація