Справа № 432/3695/14-к
Номер провадження 1-в/432/202/2014
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
24.07.2014р. м.Стаханов
Суддя Стахановського міського суду Луганської області Кузнецова М.Л., розглянувши подання інспектора Стахановського МП КВІ УДПтСУ в Луганській області Кузнецової Л.В. про направлення звільненого від відбування покарання з випробуванням до відбування призначеного судом покарання щодо
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, засудженого 27.08.2013р. Кіровським міським судом Луганської області за ч.2 ст.185 КК України до 3 років позбавлення волі, відповідно до ст.75 КК України звільненого від відбування покарання з випробуванням на 2 роки,
ВСТАНОВИВ:
23.07.2014р. до Стахановського міського суду Луганської області надійшло подання інспектора Стахановського МП КВІ УДПтСУ в Луганській області Кузнецової Л.В. про направлення засудженого ОСОБА_2 до відбування призначеного вироком Кіровського міського суду Луганської області покарання.
Подання подано до Стахановського міського суду Луганської області з дотриманням вимог, передбачених п.8 ч.1 ст.537 та п.3 ч.2 ст.539 КПК України.
Відповідно до ч.3, 4 ст.539 КПК України клопотання (подання) про вирішення питання, пов'язаного із виконанням вироку, розглядається протягом десяти днів з дня його надходження до суду, з викликом засудженого, його захисника, законного представника, прокурора та повідомленням органу або установи виконання покарань, що відає виконанням покарання або установи виконання покарань.
З огляду на те, що під час розгляду подання вирішується питання щодо направлення засудженого ОСОБА_2 для відбування покарання у вигляді позбавлення волі, участь засудженого при проведенні судового розгляду є обов'язковою, т.я. встановити чи мав він можливість виконати покладені на нього обов'язки без його участі в судовому засіданні не можливо.
Керуючись ст.ст.372, 537, 539 КПК України, суддя,
УХВАЛИВ:
Подання інспектора Стахановського МП КВІ УДПтСУ в Луганській області Кузнецової Л.В. про направлення звільненого від відбування покарання з випробуванням ОСОБА_2 до відбування призначеного судом покарання, призначити до розгляду в судовому засіданні на 01 серпня 2014р. о 09-30 год. в приміщенні Стахановського міського суду Луганської області.
В судове засідання викликати засудженого ОСОБА_2 та прокурора.
Про час та місце розгляду подання повідомити Стахановський МП Стахановського МВ КВІ УДПтС України в Луганській області.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: