2/257/1274/14
257/2917/14-ц
Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
/ЗАОЧНЕ/
м. Донецьк 01.07.2014
Київський районний суд м. Донецька у складі
Головуючого судді - Л.М. ПАВЛЕНКО
При секретарі - Л.О. СУДАКОВОЇ
Розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду Київського районного суду м. Донецька справу за позовом ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості
В С Т А Н О В И В
Позивач ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», в особі представника позивача, звернувся із позовом, про стягнення суми боргу за кредитним договором № KTXRRX13608477 від 11.09.2007 р. з відповідача ОСОБА_1 у розмірі 28 643 (двадцять вісім тисяч шістсот сорок три) грн. 99 коп., судові витрати у розмірі 286 (двісті вісімдесят шість) грн. 44 коп., свої вимоги мотивує наступним.
11.09.2007 р. між позивачем та відповідачем, укладений кредитний договір, відповідно до якого, 11.09.2007 року ОСОБА_1 отримав кредит у розмірі 883,20 грн. зі сплатою відсотків за користування кредитом у розмірі 12,00% на рік на суму залишку заборгованості за кредитом. ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» свої зобов*язання за договором виконав в повному обсязі, в свою чергу, відповідач не надав своєчасно Банку грошові кошти для погашення заборгованості за кредитом, відсотками, а також іншими витратами, відповідно до умов договору, таким чином не виконав зобов'язання за вказаним договором.
Станом на 11.02.2014 р. відповідач має заборгованість - 28 643 (двадцять вісім тисяч шістсот сорок три) грн. 99 коп. У зв'язку з чим позивач вимушений звернутися до суду, просить позов задовольнити.
У судове засідання представник позивача не з'явився, надав до суду заяву, в якій підтримав позовні вимоги та просив їх задовольнити у повному обсязі, не заперечує проти ухвалення заочного рішення.
Відповідач до суду не з'явився, про час і місце судового засідання повідомлявся належним чином, причин неявки не повідомив, тому суд вважає його неявку визнати без поважних причин і справу розглянути у його відсутність. За згодою позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи на підставі наявних у справі доказів у порядку ст. 224 ЦПК України.
Суд дослідив матеріали справи, вважає, що позовні вимоги позивача є обґрунтованими так як вони підтверджені представленими позивачем документами, а саме: копією заяви позичальника /а.с. 5/, копією паспорту відповідача /а.с. 10/, за таких обставин, позов підлягає задоволенню.
Крім того, з відповідача у порядку ст. 88 ЦПК України, на користь позивача підлягає стягненню судовий збір у розмірі у розмірі 286 (двісті вісімдесят шість) грн. 44 коп.
Керуючись ст.ст. 525-527, 553, 554, 555, 610, 611,1048,1049,1054 ЦК України, ст.ст. 10, 11, 60,79-81,88 1208-209, 212-215,218, 224-228 ЦПК України, суд
ВИРІШИВ
Позов ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості - задовольнити.
Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ІПН НОМЕР_1, на користь ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», суму заборгованості за кредитом у загальній сумі 28 643 (двадцять вісім тисяч шістсот сорок три) грн. 99 коп. та судові витрати у розмірі 286 (двісті вісімдесят шість) грн. 44 коп.
Заочне рішення може бути оскаржене позивачем в апеляційному порядку до Апеляційного суду Донецької області шляхом подачі в десятиденний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Суддя Л.М. ПАВЛЕНКО