Єдиний унікальний № 254/3906/14-ц
Провадження № 2/254/1333/2014
У Х В А Л А
« 19» червня 2014 року Будьоннівський районний суд м. Донецька в складі:
головуючої судді: Тараньової В.С.,
при секретарі судового засідання: Брагіні М.С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів, -
В С Т А Н О В И В:
Позивачка ОСОБА_1 звернулась до суду з позовною заявою до ОСОБА_2 про стягнення аліментів.
Ухвалою Будьоннівського районного суду м. Донецька від 05 червня 2014 року провадження відкрито.
05 червня 2014 року позивачка ОСОБА_3 надала заяву до Будьоннівського районного суду про залишення її позовної заяви до ОСОБА_2 про стягнення аліментів без розгляду.
Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.
Отже, суд вважає за необхідне позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів залишити без розгляду.
На підставі викладеного, керуючись ч. 1 ст. 207 ЦПК України, -
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Донецької області через Будьоннівський районний суд м. Донецька протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя: