Судове рішення #38190755

Єдиний унікальний номер 250/2471/13-ц

Номер провадження 22-ц/775/5193/2014





Головуючий в 1 інстанції Арапіна Н.Є.

Доповідач Маширо О.П.

У Х В А Л А

про відкриття апеляційного провадження


04 липня 2014 року м. Донецьк


Суддя апеляційного суду Донецької області Маширо О.П., розглянувши матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Ясинуватського міськрайонного суду від 29 квітня 2014 року за позовом ОСОБА_1 до філії «Авдіївська ДЕД» Державного підприємства «Донецький облавтодор», третя особа ОСОБА_2 про зміну формулювання звільнення, стягнення моральної шкоди, стягнення вихідної допомоги та компенсації за вимушений прогул,-


В С Т А Н О В И В:

Рішенням Ясинуватського міськрайонного суду від 29 квітня 2014 року в задоволенні позову ОСОБА_1 відмовлено.

З вказаним рішенням суду не погодився ОСОБА_1 та подав апеляційну скаргу, яка разом з цивільною справою надійшла до апеляційного суду Донецької області.

Апеляційна скарга оформлена відповідно до вимог, встановлених ст. 295 ЦПК України.

Керуючись ст. 297, 298 ЦПК України, суддя,-


У Х В А Л И В:


Відкрити апеляційне провадження по цивільній справі за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Ясинуватського міськрайонного суду від 29 квітня 2014 року за позовом ОСОБА_1 до філії «Авдіївська ДЕД» Державного підприємства «Донецький облавтодор», третя особа ОСОБА_2 про зміну формулювання звільнення, стягнення моральної шкоди, стягнення вихідної допомоги та компенсації за вимушений прогул.

Копію апеляційної скарги та додані до неї матеріали направити особам, які беруть участь у справі та встановити строк для подання ними заперечень на апеляційну скаргу до 15 липня 2014 року.

Суддя апеляційного суду

Донецької області О.П. Маширо





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація