22а-903/06
УХВАЛА
23 жовтня 2006 року місто Луганськ
Суддя судової Палати у цивільних справах апеляційного суду Луганської області Маляренко І.Б., перевіривши апеляційну скаргу Управління праці і соціального захисту населення Лисичанської міської ради на постанову Лисичанського міського суду Луганської області від 12 липня 2006 року по адміністративній справі за позовом ОСОБА_1до Управління праці і соціального захисту населення Лисичанської міської ради про стягнення матеріальної допомоги учасникам бойових дій,-
ВСТАНОВИВ:
Постановою Лисичанського міського суду Луганської області від 12 липня 2006 року частково задоволено вищезазначені позовні вимоги ОСОБА_1
На цю постанову УПТСЗН Лисичанської міської ради була подана апеляційна скарга,яка не відповідає належним вимогам, що встановлені стосовно апеляційних скарг ст.ст. 187-189 КАС України.
До апеляційної скарги не додано документу,що підтвержував би сплату апелянтом судового збору у розмірі,встановленому Декретом Кабінету Міністрів України «Про державне мито» №7-93 від 21.01.1993 року.
Як вбачається з матеріалів справи, у справі відсутні дані про звільнення апелянта від сплати державного мита як судового збору до місцевого бюджету м.Луганська.
Вказані обставини перешкоджали вирішенню питання про прийняття апеляційної скарги до провадження апеляційної інстанції.
Дана апеляційна скарга ухвалою від 14 серпня 2006 року була залишена без руху для усунення вказаних недоліків у порядку ст.ст. 108,187,189 КАС України у строк до 15 вересня 2006 року. Встановлений судом строк сплинув, але заявник не усунув зазначені недоліки, внаслідок чого апеляційна скарга підлягає поверненню.
Керуючись вимогами ст. 189 ч.З КАС України, -
УХВАЛИВ:
Апеляційну скаргу Управління праці і соціального захисту населення Лисичанської міської ради на постанову Лисичанського міського суду Луганської області від 12 липня 2006 року по адміністративній справі за позовом ОСОБА_1до Управління праці і соціального захисту населення Лисичанської міської ради про стягнення матеріальної допомоги учасникам бойових дій вважати неподаною, повернути апелянту.
Ухвала може бути оскаржена протягом двох місяців шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду України.