Справа №2-0-1/2007р.
УХВАЛА
11 січня 2007 року. Устинівський районний суд, Кіровоградської області в складі:
головуючого: Годованець І.А.
при секретарі: Остапенко Н.М.
під час розгляду у відкритому судовому засіданні в залі суду смт. Устинівка справи за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту, що має юридичне значення ,-
ВСТАНОВИВ:
Заявниця подала до суду заяву про встановлення факту, що має юридичне значення. В заяві зазначається, що запис в свідоцтві про укладення шлюбу імені ІНФОРМАЦІЯ_1 належить заявниці, як одній і тій же особі.
В судове засідання заявниця не з'явилася, про день і час судового розгляду справи повідомлена.
Ознайомившись з матеріалами справи, суд вважає за необхідне залишити заяву без розгляду з наступних підстав.
Відповідно до п.8 ч.1 ст.207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо провадження у справі відкрито за заявою, поданою без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, та не було сплачено судовий збір чи не було оплачено витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи і позивач не усунув цих недоліків у встановлений судом строк.
Під час розгляду справи встановлено, що ухвалою суду від 22 грудня 2006 року заявниці було надано строк для виправлення недоліків, які в установлений судом строк нею не усунуті, а отже, в порядку п.8 ч.1 ст.207 ЦПК України заява залишається без розгляду.
Керуючись п.8 ч.1 ст.207 ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Заяву ОСОБА_1 про встановлення факту, що має юридичне значення, залишити без розгляду.
Відповідно до ч.2 ст.207 ЦПК України особа, заяву якої залишено без розгляду, після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду, має право звернутися до суду повторно.
На ухвалу може бути подано заяву про апеляційне оскарження до апеляційного суду через районний суд на протязі п'яти днів з моменту її отримання. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Голова Устинівського
районного суду І.А. Годованець.