Справа №2- 108/2007 рік.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15.01.2007 року Виноградівський районний суд Закарпатської області в особі:
головуючої: Рішко Г.І.
при секретарі: Іваніга С.П.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Виноградові справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
ВСТАНОВИВ:
Позивачка ОСОБА_1 пред'явила позов до відповідача ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.
Сторони 14 червня 1980 року уклали шлюб, про що у Ново сільській Раді зроблено актовий запис НОМЕР_1.
Від даного шлюбу народилося двоє дітей: дочка ОСОБА_3, та син ОСОБА_4.
Причиною для розірвання шлюбу є те, що подружжя спільно не проживають з 1996 року. Причина в тому, що чоловік зловживав спиртними напоями, наносив позивачці побої, ображав нецензурними словами. Сім'єю не цікавився зовсім. Майже десять років подружжя припинили шлюбно-сімейні відносини і ведення спільного господарства. Шлюб існує формально. За таких обставин позивачка вирішила шлюб розірвати.
Позивачка в судове засідання не з'явилася, але подала до суду заяву, в якій просить справу розглянути у її відсутності, позовні вимоги підтримує повністю. А тому в відповідності до ст. 169 ЦПК України справа підлягає розгляду у її відсутності.
Відповідач ОСОБА_2 не заперечив проти розірвання шлюбу.
Перевіривши матеріали справи, суд вважає, що подальше збереження шлюбу між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 є недоцільним, оскільки сторони не проживають разом біля 10 років, шлюб існує формально, міцної та дружньої сім'ї сторони не створили, надання строку для можливого примирення позитивних результатів не дасть, тому позов ґрунтовний і підлягає задоволенню.
Майновий спір між сторонами відсутній
Керуючись ст.ст, 10, 60, 169, 214, 215 ЦПК України, ст.ст. 110, 112 Сімейного Кодексу України, суд
ВИРІШИВ:
Позов задовольнити. Шлюб, укладений між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 14 червня 1980 року, про що у Ново сільській сільській Раді зроблено актовий запис за НОМЕР_1 - розірвати.
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу органами РАЦСу стягнути з ОСОБА_2 17 грн. судового збору, а ОСОБА_1 - від оплати звільнити.
На рішення може бути подана заява про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення та подана апеляційна скарга протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, через районний суд