АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Справа № 22ц-621 -2007 рік Головуючий по 1-й інстанції:
Марущак P.M.
Суддя-доповідач: Акопян В.І.
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
2007 року лютого місяця 28 дня м. Полтава Колегія суддів судової
палати у цивільних справах Апеляційного суду Полтавської області в складі:
Головуючого: Акопян В.І.
Суддів: Петренка В.М. Ново хатньої В.А.
при секретарі Фадейкіній Н.Б.
з участю позивачки ОСОБА_1
представника відповідача ОСОБА_2
розглянула у відкритому судовому засіданні в м .Полтаві цивільну справу за апеляційною скаргоюОСОБА_1 на рішення Глобинського районного суду від 21 вересня 2006 року та додаткове рішення від 30 січня 2007 року по справі за позовом ОСОБА_1 до ТОВ агропромислового об»єднання Глобинський консервний завод «Глобус» про стягнення заробітної плати , середнього заробітку за час затримки розрахунку та моральної шкоди Колегія суддів, заслухавши доповідь судді-доповідача, - Акопян В.І.
ВСТАНОВИЛА:
Рішенням Глобинського районного суду від 21 вересня 2006 року позов ОСОБА_1 задоволено частково .
Стягнуто з ТОВ АПО «Глобинський консервний завод «Глобус» на користь ОСОБА_1 2931 грн.66коп. середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні на користь держави судовий збір 51грн. , збір за інформаційно - технічне забезпечення 30 грн..
Стягнення заробітку в межах суми за один місяць 837грн. 60 коп . піддано негайному виконанню.
Ухвалою суду від 21 вересня 2006 року внесено виправлення арифметичних помилок в рішенні суду від 21 09.2006 року : в мотивувальній частині вказано середньоденний заробіток 32грн.22 коп. , в мотивувальній і
2
резолютивній частині - підлягає стягненню за час затримки розрахунку 3350 , 52 грн.
Додатковим рішенням від 03 січня 2007 року відмовлено ОСОБА_1 у задоволенні позову про стягнення моральної шкоди.
Ухвалою суду від 30 січня 2007 року прийнята відмова позивачки від позову в частині стягнення недоплаченої різниці в посадових окладах в сумі 1366 грн.та компенсації за невчасно виплачені суми за різницю в посадових окладах в розмірі 280 грн.38коп., провадження в цивільній справі в цій частині закрито.
На рішення суду та додаткове рішення апеляційну скаргу подала ОСОБА_1, прохає рішення та додаткове рішення скасувати , ухвалити нове рішення про задоволення її позовних вимог.
Колегія суддів вивчивши матеріали справи , перевіривши доводи апеляційної скарги, приходить до висновку , що апеляційна скарга задоволенню не підлягає.
Згідно ст. . 308 ЦПК України апеляційний суд відхиляє апеляційну скаргу і залишає рішення без змін , якщо визнає, визнає , що суд першої інстанції ухвалив рішення з додержанням норм матеріального та процесуального права.
Із матеріалів справи вбачається , що ОСОБА_1 працювала в ТОВ агропромисловому о»єднанні «Глобинський консервний завод «Глобус»з 2002 року по 19.10. 2005 року Була звільнена з роботи з посади завідувача складу готової продукції. Вдень звільнення з роботи відповідач не провів розрахунку з позивачкою , Загальна сума заборгованості визначена актом перевірки консервного заводу державним інспектором праці та приписом від 2.12. 2005 року в сумі 747грн. 58 коп. Вона була виплачена 14.02.2006 року. Суд першої інстанції правильно стягнув середній заробіток за час затримки розрахунку . В цій частині рішення суду ніхто не оспорює. Позивачка не надала доказів .що вона працювала на посаді завідувача центрального складу готової продукції.
Сама позивачка вказала в позовній заяві та пояснила в судовому засіданні , що вона знала про недоплачену суму заборгованості в день звільнення з роботи, тому суд вірно застосував строк позовної давності до даних правовідносин.
Рішення суду та додаткове рішення суду відповідають вимогам закону підстав для їх зміни чи скасування колегія не вбачає.
Керуючись ст. . ст. 303, 307.315 ЦПК України колегія суддів -
УХВАЛИЛА Апеляційну скаргуОСОБА_1 відхилити. Рішення Глобинського районного суду від 21 вересня 2006 року та додаткове рішення цього ж суду від 30 січня 2007 року залишити без змін.
Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з моменту її проголошення , на неї може бути подана касаційна скарга безпосередньо до Верховного Суду України протягом двох місяців з дня набрання законної сили ухвалою апеляційного суду