Судове рішення #38856183

УХВАЛА

22 вересня 2014 року м. Київ

Суддя Верховного Суду України Гриців М.І. розглянув заяву Вінницької обласної громадської організації «МИ РАЗОМ» і ОСОБА_1 про перегляд ухвали Вищого адміністративного суду України від 5 вересня 2014 року, якою відмовлено у відкритті провадження у справі за його позовом до Президента України про визнання протиправним та скасування Указу Президента України від 27 липня 2014 року № 690/2014 «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів», й

встановив:

Суддя Верховного Суду України ухвалою від 22 вересня 2014 року поновив Вінницькій обласній громадській організації «МИ РАЗОМ» і ОСОБА_1 строк для подання заяви про перегляд Верховним Судом України ухвали Вищого адміністративного суду України від 5 вересня 2014 року та відкрив провадження у справі.

Для підготовки справи до розгляду Верховним Судом України необхідно здійснити ряд дій, передбачених частиною другою статті 2401 Кодексу адміністративного судочинства України, і на підставі цієї ж норми

ухвалив:

Витребувати справу за адміністративним позовом Вінницької обласної громадської організації «МИ РАЗОМ» і ОСОБА_1 до Президента України про визнання протиправним і скасування Указу Президента України від 27 липня 2014 року № 690/2014 «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів».

Направити копію ухвали Вищому адміністративному суду України.

Суддя

Верховного Суду України М.І. Гриців



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація