Судове рішення #3890950

Справа № 2-2287/08

РІШЕННЯ

Іменем  України

25.03.2008 року.     м. Одеса

Суворовський районний суд м. Одеси

в складі головуючого - судді Гусева О.Г.,

при секретарі судового засідання - Селімовой О.В.,

за участю позивачки - ОСОБА_1,

розглянувши  у  відкритому судовому  засіданні  справу за позовною  заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів,

ВСТАНОВИВ:

Позивачка звернулась до суду з позовом в якому просить:

стягнути з до ОСОБА_2 аліменти у розмірі 1/4 частині з всіх видів заробітку щомісячно на користь ОСОБА_1 до досягнення сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 повноліття.

Свої вимоги позивачка обґрунтувала тим, що ОСОБА_2 є батьком сина ОСОБА_3

ОСОБА_2 ніякої матеріальної допомоги на виховання сина ОСОБА_3 не надає.

Посилаючись на ст. ст. 180, 181СК України, вважає, що позовна заява підлягає задоволенню.

Відповідач у судове засідання не з'явився, був повідомлений належним чином, надав суду заяву, згідно якої просив цивільну справу розглядати за його відсутністю, з позовними вимогами позивачки згоден.

У судовому засіданні встановлені слідуючи обставини справи -

Сторони знаходяться у шлюбі з 22.04.2000 року.

ОСОБА_2 є батьком ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Матеріальної допомоги відповідач дитині не надає.

ОСОБА_1 з сином проживає разом.

Встановлені обставини підтверджуються свідоцтвом про народження, свідоцтвом про укладення шлюбу.

За встановленими обставинами суд вважає, що позовні вимоги позивачки правомірні та підлягають задоволенню, оскільки відповідач повинен утримувати свого сина до досягнення ним повноліття.

Крім того з відповідача на користь держави підлягають стягненню судові витрати, оскільки позивача звільнено від сплати державного мита при подачі позову до суду, а також витрати на інформаційно - технічне забезпечення розгляду справи.

Враховуючи викладене та керуючись ст.ст. 180-183, 191 СК України, ст.ст. 79, 88, 212-215, 367 ЦПК України,

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_2 -задовольнити повністю.

Стягнути з ОСОБА_2, проживаючого за адресою АДРЕСА_1 на користь ОСОБА_1, проживаючої за адресою: АДРЕСА_2 на утримання ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, аліменти у розмірі 1/4 частині з всіх видів заробітку щомісячно, але не менш 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку до досягнення ним повноліття.

Аліменти підлягають стягненню починаючи 12.02.2008 з р. до досягнення ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 повноліття, тобто до 05.09.2018 року.

Стягнути з ОСОБА_2 держмито у прибуток держави у розмірі 8, 50 грн.

Стягнути з ОСОБА_2 на користь Територіального управління судової адміністрації в Одеській області витрати на інформаційно-технічне забезпечення процесу у розмірі 7, 50 грн.

Допустити негайне виконання судового рішення в частині стягнення аліментів за один місяць.

Судове рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду Одеської області протягом 30 діб, шляхом подачі на протязі 10 діб починаючи з дня проголошення рішення, заяви щодо апеляційного оскарження рішення суду, та послідуючим наданням апеляційної скарги, протягом 20 діб після надання заяви про апеляційне оскарження.

  • Номер: 6/464/66/16
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-2287/08
  • Суд: Сихівський районний суд м. Львова
  • Суддя: Гусєв О.Г.
  • Результати справи: Відмовлено у відкритті провадження.
  • Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 24.03.2016
  • Дата етапу: 04.08.2016
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація