Справа № 1-363/2008
ВИРОК
Іменем України
17 квітня 2008 року м. Луцьк
Луцький міськрайонний суд Волинської області під головуванням
судді Барчука В.М.
за участі секретаря с/з Петрук К.В.
прокурора Назарчук Ю.В.
потерпілої ОСОБА_2.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Луцьку справу про обвинувачення: ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя АДРЕСА_1, росіянина, громадянина України, розлученого, з середньою освітою, не працюючого, не судимого, - у вчинені злочину, передбаченого ст. 296 ч.1 КК України, -
встановив:
20.02.2008 року близько 08 год. 15 хв., ОСОБА_1. , грубо порушуючи громадський порядок, діючи з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю, ігноруючи у суспільстві правила поведінки та моральності, безпричинно, у дворіАДРЕСА_2, умисно наніс ОСОБА_2. удар лобною частиною голови в перенісся, чим спричинив останній тілесні ушкодження у вигляді закритого перелому кісток носа, садна, синяки в ділянці носа, які згідно акту судово-медичного обстеження №367 від 20.02.2008 року відносяться до легких тілесних ушкоджень, що спричинили короткочасний розлад здоров'я.
Допитаний в судовому засіданні підсудний ОСОБА_1. свою винуватість в інкримінованому йому злочині визнав повністю. Підтримав покази дані на досудовому слідстві.
Крім того повідомив, що повністю погоджується з фактичними обставинами справи та не бажає їх оспорювати.
Показання підсудного ОСОБА_1. . про обставини вчинення ним злочину відповідають фактичним обставинам справи та не оспорюються учасниками судового розгляду.
Аналізуючи зібрані по справі докази в їх сукупності, суд приходить до висновку, що ОСОБА_1. . своїми навмисними діями направленими на грубе порушення громадського порядку з мотивів неповаги до суспільства, що супроводжувалися особливою зухвалістю, вчинив злочин передбачений ст. 296 ч.1 КК України.
Обираючи підсудному вид і міру покарання, судом враховується суспільна небезпечність і тяжкість скоєного злочину, який відноситься до злочинів невеликої тяжкості, пом'якшуючі покарання обставини, якими суд вважає щире каяття у вчиненому злочині, обтяжуючі покарання обставини до яких суд відносить вчинення злочину проти особи похилого віку, особу підсудного, який вперше притягується до кримінальної відповідальності, має постійне місце проживання, характеризується позитивно, а тому суд вважає, що покарання йому слід обрати без ізоляції від суспільства з випробуванням.
Керуючись ст. ст. 323, 324 КПК України, суд -
ЗАСУДИВ:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ст. 296 ч. 1 KK України, призначивши покарання у виді обмеження волі на строк один рік.
На підставі ст. 75 КК України ОСОБА_1. звільнити від відбування покарання, якщо він протягом одного року не вчинить нового злочину та відповідно до ст. 76 КК України виконає покладені на нього обов'язки: не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, не змінювати місце проживання, роботи, навчання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи; періодично з'являтись в органи кримінально-виконавчої системи для реєстрації.
Запобіжний захід відносно засудженого ОСОБА_1. до вступу вироку в законну силу залишити попередній - підписку про не виїзд.
На вирок може бути подана апеляція до апеляційного суду Волинської області , через Луцький міськрайонний суд, протягом 15 діб з моменту його проголошення.