Судове рішення #390540
справа №3-320-07

справа №3-320-07

 

_________ ОЛЕКСАНДІЙСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД КІРОВОГРАДЬКОЇ ОБЛАСТІ__

вул. Карла Лібкнехта,76 м. Олександрія, інд, 28000 т. (05235) 2-27-35

ПОСТАНОВА

" 15 " січня 2007 року суддя Олександрійського міськрайонного суду

Кіровоградської області Крімченко С.А. розглянувши матеріали, які надійшли від

ДАІ Придніпровського РУВС м.Києва про притягнення до адміністративної

відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,

проживаючого   АДРЕСА_1, непрацюючого , за ст.122 ч.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

ВСТАНОВИВ:

що, ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_1 о 9.30 годині в м.Києві по вул.Стаценка керуючи автомобілем марки Фольцваген днз НОМЕР_1 рухався в крайній лівій смузі при вільній правій смузі руху .

В діях ОСОБА_1 є порушення п. 11.3 ПДП України, передбаченого ч.2 ст.122 КупАП, проте враховуючи, що адміністративне правопорушення було вчинено ІНФОРМАЦІЯ_2, а адміністративна справа до суду надійшла 9.01.2007 року, тобто від дня вчинення до дня надходження справи до суду пройшло більше як 2-а місяці, а відповідно до норм адміністративного законодавства, зокрема ст. 38 КупАП , адміністративне стягнення може бути накладено не пізніше як через два місяці з дня вчинення правопорушення, що свідчить про пропущення цього строку, а тому неможливрсті піддати водія ОСОБА_1 адміністративному стягненню.

Враховуючи вищевикладене та керуючись ст. ст. ч2 ст122, 38,247, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суд,-

ПОСТАНОВИВ:

Провадження по справі відносно ОСОБА_1 про притягнення його до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.122 КупАП, закрити в зв'язку з пропуском строку накладення адміністративного стягнення.

Постанова оскарженню не підлягає.     

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація