Судове рішення #392259
Справа № 2 -1070/2007р

Справа № 2 -1070/2007р.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕ М     УКРАЇНИ

16 січня 2007р. Бердянський міськрайонний суд Запорізької області у складі: головуючого -судді Ліхтанської Н.П. при секретарі   Олійник Н.М.. розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Бердянську цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

ВСТАНОВИВ:

23.11.2006р. позивач ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до відповідача ОСОБА_2 про розірвання шлюбу на тих підставах, що відношення у сім'ї не скла­лися, відсутнє порозуміння в сім'ї і з жовтня 2006року вони припинили сімейні стосунки. Шлюб був укладений 16.04.2005року. У шлюбі мають неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1р. народження..

У судовому засіданні позивач підтримав свій позов у повному обсязі.

У судове засідання відповідач не з'явився, причину неявки не повідомив, запере­чень проти позову не надіслав і згідно ч. 4 ст. 169 ЦПК України суд вважає можливим розглянути справу на підставі наявних документів.

Розглянувши матеріали справи, вислухавши пояснення позивача, суд вважає позов обґрунтованим з наступних підстав :

Шлюб між сторонами укладений 16.04.2005року, актовий запис НОМЕР_1, що підт­верджується копією свідоцтва про укладення шлюбу.

У шлюбі народився син ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1р., що підтверджується копією свідоцтва про народження.

З жовтня 2006року сторони припинили спільне проживання у зв'язку з різними по­глядами на життя, з несхожістю характерів, та відсутністю порозуміння в сім'ї, від при­мирення позивач відмовився.

Питання про виховання та матеріальне забезпечення дитини та про розподіл спіль­ного майна вирішено.

Враховуючи, що при склавшихся обставинах зберегти сім'ю неможливо, суд вважає необхідним шлюб розірвати.

Керуючись ст. ст. 10,11,212-215,224-226 ЦПК України, ст. Ст. 105,109,110,112 СК України, суд

ВИРІШИВ:

Розірвати шлюб ОСОБА_2 та ОСОБА_1(дошлюбне прізвище ІНФОРМАЦІЯ_2), укладений 16 квітня 2005року відділом РАЦС по м. Бердянську Бердянського міськрайононого управління юстиції Запорізької області, актовий запис під НОМЕР_1.

При оформленні розірвання шлюбу у відділі РАЦС стягнути держмито на раху­нок держави з ОСОБА_2 у сумі 25грн., ОСОБА_1 від сплати держмита звільнити.

Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Запорізькой області.

Заява про апеляційне оскарження рішення може бути подана протягом 10 днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою зая­вою відповідача. Заява про перегляд заочного рішення може бути поданою протягом 10 днів з дня отримання його копії.

Суддя Бердянського                        

міськрайонного суду                           Н.П.Ліхтанська.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація