Судове рішення #393370
УХВАЛА

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі № 2-218 / 2007р.

«18» січня      2007р.                                                м. Долинська

СУДДЯ Долинського районного суду                   Дранчук П.Ю.

розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач має право на порушення цивільної справи в суді.

Форма і зміст позовної заяви відповідає вимогам ст. 119,120 ЦПК України.

Перепон для відкриття провадження у справі, передбачених ч.3 ст. 121, ч.2 ст. 122 ЦПК України, немає. У порядку ст. 127 ЦПК України вважає за необхідне провести підготовчі дії: надіслати особам, які беруть участь у справі копії даної ухвали, відповідачу одночасно з копією даної ухвали надіслати копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.

Додатково витребувати__________________________________________________

Керуючись ст.ст.4,8,118,119,122,130 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження по цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів . Попереднє судове засідання призначити на « 02 » лютого 2007р., «14» годин «30» хвилин.

Запропонувати відповідачу подати на вказану дату письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються. В попереднє судове засідання    викликати сторони .

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація