Справа №3-291/2007 p.
ПОСТАНОВА
17 січня 2007 рожу Суддя Чортківського районного суду Тернопільської області Коломієць Н.З., розглянувши матеріали, які надійшли від MB (в м. Чортків) ДАІ УМВС України в Тернопільській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, несудимого, до адміністративної відповідальності не притягався,
за ч. 1 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ВСТАНОВИВ:
25 грудня 2006 року о 8 год. 03 хв. на 341 км. автодороги Тернопіль-Чернівці гр. ОСОБА_1, керуючи транспортним засобом ВАЗ-21053 номерний знак НОМЕР_1, перевищив встановлену швидкість руху більші як на 20 км/год., чим порушив вимоги п. 12.4 ПДР України.
Вина гр. ОСОБА_1 підтверджується матеріалами справи та особистими поясненнями правопорушника.
Враховуючи обставини правопорушення та особу правопорушника, який вперше притягається до адміністративної відповідальності, у вчиненому розкаюється , має на утриманні двоє неповнолітніх дітей обрати стягнення у виді попередження.
Керуючись ст. ст. 283, 284 Кодексу України про адміністративне правопорушення, -
ПОСТАНОВИВ:
Накласти на гр. ОСОБА_1 за ч.1 ст.122 Кодексу України про адміністративне правопорушення стягнення у виді попередження.
Постанова остаточна і оскарженню не підлягає.