Судове рішення #394904
Справа № 3-34/2007 року

Справа № 3-34/2007 року.

ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

11 січня 2007 р. суддя Великолепетиського районного суду Херсонської області Мамаєв В.А., розглянувши матеріали, які надійшли від Взводу ДПС «Кобра» м. Таврійськ Херсонської області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця смт. Велика Лепетиха Херсонської області, громадянина України, не працюючого, проживаючого АДРЕСА_1 за ст. 122 ч.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

ВСТАНОВИВ:

7 грудня 2006 року о 17 год. 35 хв., громадянин ОСОБА_1 на АДРЕСА_2 керуючи транспортним засобом марки З A3 1102 державний номер НОМЕР_1 порушив правила дорожнього руху, а саме в зоні дії дорожнього знаку «Обгін заборонено» здійснив обгін транспортного засобу.

ОСОБА_1 в судовому засіданні вину визнав і пояснив суду, що дійсно він 7 грудня 2006 року о 17 год. 35 хв. керував вказаним транспортним засобом та порушив вимогу дорожнього «Обгін заборонено».

Керуючись ст. ст. 122 ч.2 284 КпАП України суд

ПОСТАНОВИВ

ОСОБА_1 за скоєне адміністративне порушення піддати адміністративному штрафу в розмірі 8 (вісім ) гривень 50 копійок. Постанова оскарженню не підлягає

підпис

В.В. Соловйов

Суддя КОПІЯ ВІРНА

В.о. голови суду

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація