ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
13.07.06 |
Справа №6/63-04. |
Суддя господарського суду Сумської області Гордієнко М.І., розглянувши заяву кредитора - Управління Пенсійного фонду України в Зарічному районі м.Суми
до боржника - Дочірнього підприємства “Житлово-експлуатаційна контора” ВАТ “Сумижитлобуд”
про визнання (поточних) грошових вимог у розмірі 181 грн. 69 коп.
ВСТАНОВИВ:
Відповідно до ст.14 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” до суду звернувся кредитор Управління Пенсійного фонду України в Зарічному районі м.Суми до боржника -Дочірнього підприємства “Житлово-експлуатаційна контора” ВАТ “Сумижитлобуд” із заявою про визнання (поточних) грошових вимог у розмірі 181 грн. 69 коп.
Суд вважає за необхідне призначити розгляд заяви кредитора в судове засідання.
Керуючись ст.14 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст.86 Господарського процесуального Кодексу України, суд
У Х В А Л И В :
1. Призначити розгляд заяви кредитора у судове засідання на 7.08.2006р. о 10 год. 30 хв., визнавши явку представників кредитора, боржника та розпорядника майна в засідання суду з витребуваними документами визнати обов'язковою.
Засідання суду відбудеться в приміщенні господарського суду Сумської області за адресою: м.Суми, пр-т Шевченка, 18/1, каб. № 107..
2. Представникам сторін для участі в судовому засіданні мати належні повноваження та документ, що посвідчує особу.
3. Ухвалу надіслати кредитору, боржнику, ліквідатору.
Суддя М.І. ГОРДІЄНКО