Справа № 1709/637/12
Провадження № 22-ц/787/2518/2014
У Х В А Л А
про відкриття апеляційного провадження
25 листопада 2014 року м. Рівне
Суддя апеляційного суду Рівненської області Гордійчук С.О., одержавши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Липківської сільської ради, ОСОБА_2 про визнання права власності та усунення перешкод у користуванні будинком та зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про встановлення факту прийняття спадщини та визнання права власності на спадкове майно,
в с т а н о в и л а :
Подана ОСОБА_1 апеляційна скарга на рішення Корецького районного суду Рівненської області від 28 жовтня 2014 року оформлена з дотриманням вимог ст. 295 ЦПК України стосовно форми та змісту, а тому підлягає до розгляду в апеляційній інстанції.
Керуючись ст.ст. 297, 298 ЦПК України, суддя, -
у х в а л и л а :
1. Відкрити апеляційне провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Липківської сільської ради, ОСОБА_2 про визнання права власності та усунення перешкод у користуванні будинком та зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про встановлення факту прийняття спадщини та визнання права власності на спадкове майно, за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Корецького районного суду Рівненської області від 28 жовтня 2014 року.
2. Копії апеляційної скарги із доданими до неї матеріалами надіслати особам, які беруть участь в справі.
3. Заперечення на апеляційну скаргу можуть бути подані до початку розгляду справи апеляційним судом.
Суддя