Судове рішення #39795
16/197

 

ГОСПОДАРСЬКИЙ  С У Д
Кіровоградської області


УХВАЛА


"17" липня 2006 р.                                                  Справа № 16/197


Суддя господарського суду Кіровоградської області Коротченко Л.С., розглянувши матеріали


за позовом: В.о. прокурора м. Кіровограда в інтересах держави, уповноваженим органом якої виступає Кіровоградська міська рада, м. Кіровоград

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю "Укрсфера",          м. Кіровоград


про визнання недійсним договору

                                                       

                                                       

                                                       ВСТАНОВИВ:

                                                      

В.о. прокурора м. Кіровограда в інтересах держави, уповноваженим органом якої виступає Кіровоградська міська рада пред’явлено позов до Товариства з обмеженою відповідальністю "Укрсфера"  про визнання недійсним договору оренди землі від 16.05.2006 р. № 199.

Ухвалою від 17 липня 2006 р. порушено провадження у справі та справу призначено до розгляду на 07.08.2006р.     

У позовній заяві позивач просить забезпечити позов шляхом заборони відповідачеві відчужувати предмет спору до його вирішення.

Відповідно до статті 66, 67 Господарського процесуального кодексу України суд може вжити заходів до забезпечення позову, якщо невжиття таких заходів може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення господарського суду. Позов забезпечується забороною відповідачеві вчиняти певні дії.  

Суд  дійшов висновку, що в зв’язку з необґрунтованістю клопотання про вжиття заходів по забезпеченню позову шляхом заборони відповідачеві відчужувати предмет спору до його вирішення,  в задоволені клопотання позивачу слід відмовити.    

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 66, 67, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд,-

                      

          

                                                          УХВАЛИВ:


В задоволені клопотання про заборону відповідачеві відчужувати предмет спору до його вирішення - відмовити.   


Примірники ухвали надіслати сторонам, прокурорам м. Кіровограда та Кіровоградської області.



        

Суддя                                                                         Л.С.Коротченко



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація