Справа №508/17/12
ПОСТАНОВА
Іменем України
24 січня 2012 року суддя Ворошиловського районного суду м. Донецька Лівочка Л.І., розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, який неофіційно працює ТОВ «Коп», мешкає за адресою: м. Донецьк, пр. 25-річчя РСЧА, 11/36,
в скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ВСТАНОВИЛА:
21 грудня 2011 року приблизно о 23 годині 20 хвилин водій ОСОБА_1, керуючи автомобілем НОМЕР_1, біля будинку №3 по вул. Університетській в м. Донецьку, при зміні напрямку руху ліворуч не переконався в безпеці своїх дій та скоїв зіткнення з автомобілем марки Фольцваген, д/н АМ 9001, в результаті чого автомобілі отримали механічні пошкодження, чим порушив п. 10.1 ПДР України.
В суді ОСОБА_1 пояснив, що зазначене порушення мало місце, свою провину визнав.
Провина ОСОБА_1 в скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП, підтверджується зібраними матеріалами по справі.
При накладенні стягнення, враховуючи характер скоєного правопорушення, особу правопорушника, вважаю необхідним притягнути його до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу на користь держави.
Враховуючи викладене та керуючись ст. 124, п. 1 ст. 284 КУпАП, -
ПОСТАНОВИЛА:
ОСОБА_1 визнати винним в скоєні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та притягнути його до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 340 (триста сорок) гривень.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови. Постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути опротестовано прокурором протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя Л.І. Лівочка