Справа № 127/26876/14-ц
Провадження № 2/127/8605/14
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
18 грудня 2014 року м. Вінниця
Суддя Вінницького міського суду Вінницької області Волошин С.В., розглянувши матеріали позовної заяви Балахівської школи соціальної реабілітації до ОСОБА_1 про стягнення коштів на утримання дитини у школі соціальної реабілітації, -
ВСТАНОВИВ:
Балахівська школа соціальної реабілітації 16.12.2014 року звернулась до Вінницького міського суду Вінницької області з позовом до ОСОБА_1 про стягнення коштів на утримання дитини у школі соціальної реабілітації.
Форма і зміст позовної заяви визначені ст.ст. 119 ЦПК України.
Так, відповідно до вимог п.п. 5, 6 ст. 119 ЦПК України, позовна заява повинна містити, виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування.
Згідно ч. 5 ст. 119 ЦПК України до позовної заяви додається документ, що підтверджує сплату судового збору.
Відповідно до ч. 3 ст. 119 ЦПК України позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її подання.
Згідно ч. 8 ст. 119 ЦПК України, якщо позовна заява підписується представником позивача, до позовної заяви додається довіреність чи інший документ, що підтверджує його повноваження.
При цьому, в порушення зазначених вимог ЦПК України подана до суду позовна заява, вказаним вимогам не відповідає, вона не містить викладу обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги до відповідача, та не посилається на докази, що підтверджують кожну обставину (наявність підстав для звільнення від доказування). Описово – мотивувальна частина позову складається з 7 стрічок тексту з посиланням на Постанову КМУ від 26 серпня 2002 року № 1243 без зазначення і описання обставин справи.
Також, в порушення наведених вище вимог ЦПК України подана до суду позовна заява не містить відомостей про особу що підписала позовну заяву та її повноваження.
В заяві не наведено підстави, звільнення позивача від сплати судового збору.
Відповідно до ч. 1 ст. 121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
Керуючись ст. ст. 120, 121 ЦПК України, -
УХВАЛИВ:
Залишити без руху позовну заяву Балахівської школи соціальної реабілітації до ОСОБА_1 про стягнення коштів на утримання дитини у школі соціальної реабілітації, надавши позивачу строк два дні з дня отримання копії ухвали для усунення, зазначених в мотивувальній частині ухвали недоліків.
Ухвала оскарженню не підлягає.
СУДДЯ: