Судове рішення #40464304

Суддя Горчакова О. І.

Справа № 644/56/15-п

Провадження № 3/644/47/15

16.01.2015

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

16 січня 2015 року суддя Орджонікідзевського районного суду міста Харкова Горчакова О.І., розглянувши матеріали справи, які надійшли з ГУМВС України у Харківській області відносно громадянина :

· ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, місце проживання: м. Харків, вул. 17-го Партз'їзду 23/2 кв. 17

відповідно до ст.63 Конституції України, ст.268 КУпАП, який має право: ст. 268 КУпАП - особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, має право: ознайомлюватися з матеріалами справи; давати пояснення; подавати докази; заявляти прохання; при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, іншого фахівця в галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги, особисто чи за дорученням юридичної особи; виступати рідною мовою, на якій ведеться справа, і користуватися послугами перекладача, якщо він володіє мовою, якою ведеться провадження; оскаржувати постанову за справою; та ст. 63 Конституції України - особа не несе відповідальності за відмову давати показання або пояснення щодо себе, членів сім'ї чи близьких родичів, коло яких визначається законом,-

«Про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст.173-2 КУпАП»

в с т а н о в и в:

До Орджонікідзевського суду з ГУМВС України у Харківській області надійшов адміністративний матеріал відносно громадянина ОСОБА_1 (далі за текстом Матеріал). З Матеріалу вбачається, що складено протокол серії ХА номер 013556 від 25.11.2014 року про адміністративне правопорушення. У протоколі вказано про те, що 16.11.2014 року о 14 годині 30 хвилин в квартирі за місцем проживання ОСОБА_1 у ході свари зі співмешканкою ОСОБА_2 ображав її лайливими словами.

Правопорушник був своєчасно сповіщений про місце і час розгляду справи і від нього не надходило клопотання про відкладення розгляду справи, а тому, відповідно до ст.268 КУпАП України, вважаю можливим розглянути справу за його відсутності .

Скоєне громадянином ОСОБА_1 адміністративне правопорушення, на думку суду повністю доведено, на підставі:

- протоколу про адміністративне правопорушення серії ХА номер 013556 від 25.11.2014року.

- письмових пояснень гр. ОСОБА_2, гр. ОСОБА_1

Дії ОСОБА_1 суд кваліфікує за ч. 1 ст. 173-2 КУпАП як вчинення насильства в сім’ї, тобто умисне вчинення будь-яких дій фізичного, психологічного чи економічного характеру (застосування фізичного насильства, що не завдало фізичного болю і не спричинило тілесних ушкоджень, погрози, образи чи переслідування, позбавлення житла, їжі, одягу, іншого майна або коштів, на які потерпілий має передбачене законом право, тощо), внаслідок чого могла бути чи була завдана шкода фізичному або психічному здоров'ю потерпілого.

Враховуючи сімейний стан, майнове положення суд знаходить за необхідне накласти на правопорушника адміністративне стягнення у вигляді штрафу, в межах санкції статті.

Відповідно до п.5 ч.2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» з особи, що притягується до адміністративної відповідальності слід стягнути на користь держави судовий збір в розмірі 36 грн. 54 коп.

Керуючись ч. 1 ст. 173-2 КУпАП, суд,-

п о с т а н о в и в :

Притягнути ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, пенсійне посвідчення ААН № 097914 від 06.05.2014р., паспорт, індивідуальний порядковий номер платника податку – не відомий, до адміністративної відповідальності за скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 КУпАП, України і накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави у розмірі 51 грн. 00 коп. (п’ятдесят однієї гривні 00 копійок).

Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, місце проживання: ІНФОРМАЦІЯ_2, паспорт, індивідуальний порядковий номер платника податку – не відомий, в дохід держави судовий збір в розмірі 36 гривень 54 копійки (тридцять шість гривень 54 копійки).

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом десяти днів з моменту її винесення до апеляційного суду Харківської області через місцевий суд який виніс постанову.

Суддя: О. І. Горчакова






Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація