Справа №22ц-3409/2008 Головуючийуи 1 інстанції:
Категорія: Русанова Т.Т.
Доповідач: Маляренко І.Б.
УХВАЛА
Іменем України
10 грудня 2008 року колегія суддів судової палати у
цивільних справах апеляційного суду Луганської області у складі: Головуючого: Маляренко І.Б. Суддів: Яреська А.В., Гаврилюка В.К. За участю секретаря: Хоменко О.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Луганську цивільну справу за апеляційною скаргою Закритого акціонерного товариства комерційний банк „ПриватБанк" в особі Луганської філії на ухвалу судді Первомайського міського суду Луганської області від 27 червня 2008 року по справі за заявою представника Закритого акціонерного товариства „Акцент-Банк" - Закритого акціонерного товариства комерційний банк „ПриватБанк" про видачу судового наказу,
ВСТАНОВИЛА:
Ухвалою судді Первомайського міського суду Луганської області від 27 червня 2008 року відмовлено у прийнятті заяви про видачу судового наказу.
В апеляційній скарзі апелянт просить скасувати зазначену ухвалу як таку, що постановлена з порушенням вимог цивільного процесуального права.
Обговоривши доводи апеляційної скарги, заслухавши доповідача, перевіривши законність ухвали в межах доводів апеляційної скарги, колегія суддів приходить до наступного.
Згідно із ч.1 ст. 100 ЦПК України, суддя відмовляє у прийнятті заяви про видачу судового наказу, якщо заявлено вимогу, не передбачену статтею 96 цього Кодексу, із заяви і поданих документів вбачається спір про право.
Відмовляючи ж у прийнятті заяви про видачу судового наказу, суддя не зазначив, з яких саме підстав ним прийнято таке рішення.
Враховуючи наведене, керуючись ст. ст. 209, 303, 307, 312 ЦПК України, колегія суддів -
УХВАЛИЛА:
Апеляційну скаргу Закритого акціонерного товариства комерційний банк „ПриватБанк" в особі Луганської філії - задовольнити, ухвалу судді Первомайського міського суду Луганської області від 27 червня 2008 року по справі за заявою Закритого акціонерного товариства комерційний банк „ПриватБанк" про видачу судового наказу - скасувати, повернути справу до того ж суду для вирішення питання про прийняття заяви.
Ухвала набирає чинності негайно, але протягом двох місяців може бути оскаржена шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду України.