ЛУГАНСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 2
____________________________________________________________________________________У Х В А Л А
про закінчення підготовки та призначення справи до апеляційного розгляду
03.07.2006 року Справа № 9/199пн-ад
Луганський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
Головуючого Журавльової Л.І.
Суддів Бородіної Л.І.
Іноземцевої Л.В.
розглянувши матеріали
апеляційної скарги Краснодонської об’єднаної державної податкової інспекції Луганської області
на постанову господарського суду Луганської області
від 15 травня 2006 року
у справі №9/199пн-ад (суддя –Ворожцов А.Г.)
за позовом Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю „Агросвіт”, с.Новоганнівка
до відповідача Краснодонської об’єднаної державної податкової інспекції Луганської області
про списання безнадійного податкового боргу зі сплати прибуткового податку
В С Т А Н О В И В:
22 червня 2006 року було відкрито апеляційне провадження у адміністративній справі №9/199пн-ад і проведені дії, визначені ст. 190 Кодексу адміністративного судочинства України, з підготовки справи до апеляційного розгляду. Суддею-доповідачем зроблена доповідь колегії суддів про проведення підготовчих дій, що є підставою для призначення справи до апеляційного розгляду.
Керуючись ст.ст. 165, 190 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
У Х В А Л И В:
1. Закінчити підготовку справи №9/199пн-ад до апеляційного розгляду.
2. Призначити апеляційний розгляд справи у судовому засіданні на 18 липня 2006 року на 10 год. 30 хв. у приміщенні Луганського апеляційного господарського суду, 6 поверх, кімната засідань №606.
3. Зобов’язати позивача –подати письмове заперечення проти апеляційної скарги, докази на підтвердження цих заперечень (оригінали документів для огляду у судовому засіданні, копії –до справи).
4. Зобов’язати відповідача –подати письмові пояснення щодо заперечень позивача на апеляційну скаргу, докази на підтвердження доводів (оригінали документів для огляду у судовому засіданні, копії –до справи).
5. Направити сторонам повістки про розгляд справи у порядку ст.ст. 33-35 Кодексу адміністративного судочинства України.
Головуючий Л.І. Журавльова
Судді Л.І. Бородіна
Л.В. Іноземцева