Судове рішення #408616
5/85

КИЇВСЬКИЙ МІЖОБЛАСНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

01033, м.Київ - 33, вул.Жилянська, 58б.

тел. 220-81-31


У Х В А Л А


25.07.06                                                                                            Справа № 5/85

 

Київський міжобласний апеляційний господарський суд у  складі  

судді-доповідача   Ткаченка  Б.О.


розглянувши апеляційну скаргу Відкритого акціонерного товариства «Яциново-Слобідський кар’єр піску»на постанову господарського суду Полтавської області від 01.06.2006р.


у справі №5/85  (суддя Гетя Н.Г. )


за позовом   Відкритого акціонерного товариства «Полтавське»

до                   Кротенківської сільської ради Полтавського району Полтавської області

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача   Відкрите акціонерне товариство «Яциново-Слобідський кар’єр піску»

про                 визнання нечинним рішення Кротенківської сільської ради Полтавського району Полтавської області та стягнення  2000 грн. витрат на правову допомогу


в с т а н о в и в:


          Апеляційним  господарським судом ухвалою від 24.07.2006р. по справі  №5/85 відкрито апеляційне провадження.

          В порядку підготовки справи до апеляційного провадження суд вчиняє підготовчі дії.

          При цьому, суд за п.п.2 п.1 ст.190 Кодексу адміністративного судочинства України інформує сторони, що особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов`язки, передбачені статтями 49, 51, 54, 59, 134 Кодексу адміністративного судочинства України.

          Призначення справи до апеляційного розгляду відбудеться по закінченню підготовчих дій в порядку ст.190 КАСУ.

Керуючись ст.190 Кодексу адміністративного судочинства України, Київський міжобласний апеляційний господарський суд, -


у  х  в  а  л  и  в :


1.          Зобов’язати  сторони в строк до 06.09.2006р. надіслати апеляційному господарському суду повідомлення про можливість апеляційного розгляду справи в порядку письмового провадження за ст.197 КАСУ.

2.          Зобов’язати позивача в строк до 06.09.2006р. надати заперечення на апеляційну скаргу в порядку ст.191 КАСУ.

Копію даної ухвали, ухвали про відкриття апеляційного провадження надіслати учасникам апеляційного провадження, а позивачу та відповідачу також надіслати копію апеляційної скарги з доданими матеріалами



            Суддя-доповідач                                                                             Ткаченко  Б.О.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація