Справа № 2-1671/08
Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 грудня 2008 року Знам'янський міськрайонний суд
Кіровоградської області
у с к л а д і : головуючого судді - Бурко Р.В.,
при секретарі - Красіловській О.А.,
розглянувши в відкритому судовому засіданні в місті Знам'янка Кіровоградської області цивільну справу за позовом Знам'янського комунального підприємства теплових мереж до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за несплату послуг тепломережі в сумі 6330 грн. 65 коп., -
В С Т А Н О В И В :
Позивач – Знам'янське КПТМ – звернувся до суду з позовом до ОСОБА_1 про стягнення боргу в сумі 6330 грн. 65 коп.
Позов обгрунтував тим, що відповідач ОСОБА_1 є споживачем послуг, що надаються підприємством теплових мереж з теплопостачання і є власником особового рахунку № 2701 і власником квартири АДРЕСА_1 . Нарахування плати за надані послуги теплопостачання проводиться відповідно до норм і тарифів, які затверджуються рішенням виконкому Знам'янської міської Ради з розрахунку на 1 кв.м., у відповідності з ст.13 ЗУ «Про теплопостачання». Станом на 01.11.2008 року відповідач заборгував позивачеві 6330,65 грн., яку позивач і просить стягнути з відповідача в повному обсягу та судові витрати.
Представник позивача в судове засідання надала заяву, в якій підтримала повністю позовні вимоги Знам'янського КПТМ, просить суд стягнути з ОСОБА_1 суму боргу за спожите тепло в розмірі 6330,65 грн.
Відповідач ОСОБА_1 в судове засідання не з'явилася, про день, час і місце розгляду справи повідомлена у встановленому порядку, причини неявки не повідомила. Судом її неявка вважається неповажною. Суд вважає, що в справі достатньо доказів, що свідчать про взаємовідносини сторін, а тому розгляд справи проводиться за відсутності відповідача.
Відповідно до ст.169 ч.4 ЦПК україни, якщо суд не має відомостей про причину неявки відповідача, повідомленого належним чином, або причину неявки буде визнано неповажною, суд вирішує справу на підставі наявних у ній даних чи доказів.
Суд, оголосивши заяви сторін, дослідивши у судовому засіданні матеріали справи: розрахунок заборгованості, згідно якого борг ОСОБА_1 станом на 01.11.2008 року становить 6330,65 грн., витяг з статуту, довідку про тарифи на теплопостачання, суд вважає, що позов доведено на підставі ст.ст.526, 527, 610, 611, 623, 625 ЦК України та підлягає задоволенню в повному обсягу.
Також суд, вважає, що відповідно до ст.88 ЦПК України з ОСОБА_1 необхідно стягнути судовий збір.
На підставі вище викладеного та керуючись ст.ст.526, 527, 610, 611 ЦК України, ст.ст.15, 88, 174 ч.4, 213, 215 ЦПК України, суд, -
В И Р І Ш И В :
Позовні вимоги Знам'янського комунального підприємства теплових мереж до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за несплату послуг тепломережі в сумі 6330 грн. 65 коп., - задовольнити в повному обсягу.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь Знам'янського комунального підприємства теплових мереж заборгованість за несплату послуг тепломережі в сумі 6330 (шість тисяч триста тридцять) грн. 65 коп. та витрати за інформаційно-технічне забезпечення судового розгляду цивільної справи в суді в сумі 30 (тридцять) грн., а всього 6360 (шість тисяч триста шістдесят) грн. 65 коп.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір в сумі 51 (п'ятдесят одна) грн.
На рішення може бути подана заява про апеляційне оскарження до апеляційного суду Кіровоградської області протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя Знам'янського міськрайонного суду
Кіровоградської області Бурко Р.В.