Судове рішення #411282
К о п і я

 

К о п і я

 

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

У ХВАЛА

23 жовтня 2006 року                                                                                       м. Київ

 

Суддя Вищого адміністративного суду України Горбатюк С.А., перевіривши матеріали касаційної скарги ОСОБА_1 на рішення Рожнятівського районного суду від 25 квітня 2005 року та ухвалу апеляційного суду Івано-Франківської області від 14 липня 2005 року у справі за позовом ОСОБА_2 до ТОВ “Рожнятівнафта”, треті особи ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7,              ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12, ОСОБА_13, ОСОБА_14, ОСОБА_15, ОСОБА_16, ОСОБА_17,            ОСОБА_18., ОСОБА_19. про стягнення частини одержаного прибутку внаслідок використання інтелектуальної власності,

встановив:

Рішенням Рожнятівського районного суду від 25 квітня 2005 року позовні вимоги ОСОБА_2 задоволено.

Ухвалою апеляційного суду Івано-Франківської області від 14 липня 2005 року рішення суду першої інстанції у цій справі залишено без змін, а апеляційна скарга ОСОБА_1. - без задоволення.

ОСОБА_15 не погодився з ухваленими у справі судовими рішеннями та подав до Верховного Суду України касаційну скаргу.

Листом заступника начальника управління забезпечення діяльності Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України від 10 жовтня 2005 року касаційна скарга ОСОБА_1. разом з матеріалами справи надіслана до Вищого адміністративного суду України для розгляду в порядку касаційного провадження.

Відповідно до частини другої статті 2 КАС України до адміністративних судів можуть бути оскаржені будь-які рішення, дії чи бездіяльність суб'єктів владних повноважень, крім випадків, коли щодо таких рішень, дій чи бездіяльності Конституцією чи законами України встановлено інший порядок судового провадження.

Частиною другою статті 4 КАС України визначено, що юрисдикція адміністративних судів поширюється на всі публічно-правові спори, крім спорів, для яких законом встановлений інший порядок судового вирішення.

Оскільки даний спір не є спором в сфері публічно-правових відносин то касаційне провадження за касаційною скаргою ОСОБА_1. у Вищому адміністративному суді України не може бути відкритим.

Матеріали касаційної скарги разом із справою слід повернути для розгляду за належністю до Верховного Суду України.

Керуючись частиною сьомою статті 9, пунктом 1 частини першої статті 109, пунктом шостим частини 3 статті 108 КАС України ,

ухвалив:

         Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Рожнятівського районного суду від 25 квітня 2005 року та ухвалу апеляційного суду Івано-Франківської області від 14 липня 2005 року у справі за позовом ОСОБА_2 до ТОВ “Рожнятівнафта”, треті особи ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5,             ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12, ОСОБА_13, ОСОБА_14, ОСОБА_15,             ОСОБА_16, ОСОБА_17, ОСОБА_18., ОСОБА_19. про стягнення частини одержаного прибутку внаслідок використання інтелектуальної власності.

         Матеріали даної касаційної скарги разом із справою повернути для розгляду до Верховного Суду України.

          Ухвала оскарженню не підлягає.

 

Суддя Вищого

адміністративного суду України                    (підпис)                    С.А. Горбатюк                                                          

 

З оригіналом згідно

 

      Суддя:

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація