Судове рішення #41201371

Справа № 149/515/15-ц

Провадження №2/149/238/15

Номер рядка звіту 48

Р І Ш Е Н Н Я

іменем України

12.03.2015 року м.Хмільник Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області в складі:

головуючого судді Олійника І.В.

за участі секретаря Янюк А.Й.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Хмільник цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 звернувся до Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

Позов мотивований тим, що 09.06.2002 року між позивачем та відповідачем було укладено шлюб, що підтверджується відповідним свідоцтвом. Від шлюбу мають доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2. Спільне життя з відповідачем не склалося через несумісність характерів, що призводить до частих сварок. Позивач зазначає, що на даний час ведення спільного господарства та сумісне проживання між ними припинено, а тому подальше спільне проживання та збереження сім'ї не можливе. За досягнутою між ними домовленістю діти залишать проживати з відповідачем. Спору відносно поділу спільного майна немає.

Позивач у судове засідання не з'явився, надав заяву про розгляд справи за його відсутності, в якій зазначив, що підтримує позов в повному обсязі, просить суд задовольнити позовні вимоги. При цьому зазначив, що після розірвання шлюбу діти залишаться проживати з матір'ю. Строк на примирення просив не надавати.

Відповідач у судове засідання не з'явилась, відповідно до заяви від 06.03.2015 року відповідач позовні вимоги визнала повністю, просила розглянути справу за її відсутності. Строк на примирення просила не надавати. При цьому зазначила, що після розірвання шлюбу діти залишаться проживати з нею.

Про дату, час і місце розгляду справи повідомлено завчасно і належним чином.

Суд, дослідивши матеріали справи, дійшов висновку, що позов підлягає задоволенню в повному обсязі, з наступних підстав.

Свідоцтвом про одруження НОМЕР_1 (а.с.4) підтверджено, що 09.06.2002 року ОСОБА_1 та ОСОБА_2 одружились, про що в книзі реєстрації актів про одруження зроблено запис № 07. Прізвища подружжя після реєстрації шлюбу: ОСОБА_1.

Відповідними свідоцтвами про народження (а.с.6-7) підтверджено, що ОСОБА_1 є батьком, а ОСОБА_2 матір'ю ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2

На даний час сторони не підтримують шлюбних відносин, мають різні погляди на життя та ведення справ сім'ї, що призводить до частих сварок. За таких обставин, збереження шлюбу буде суперечити інтересам сторін та їх дітей.

Відповідно до ч.2 ст.104 СК України, шлюб припиняється внаслідок його розірвання.

Згідно з ч. 3 ст.105 СК України шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду, відповідно до ст. 110 СК України.

Враховуючи викладене, суд дійшов висновку, що шлюб підлягає розірванню, оскільки примирення та збереження шлюбу не можливе, так як це буде суперечити інтересам сторін та їх дітей.

Судові витрати залишити за сторонами.

На підставі ст.ст. 110, 112, 113, 114, 115 СК України та керуючись ст.ст. 10, 60, 88, 174, 213, 215, 223, 294 ЦПК України, суд, -

В И Р І Ш И В:

Позов задовольнити повністю.

Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 09.06.2002 року Лозівською сільською радою, Хмільницького району, Вінницької області, актовий запис № 07 - розірвати.

Судові витрати залишити за сторонами.

Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду Вінницької області через Хмільницький міськрайонний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня його оголошення. Особи, які брали участь у справі , але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Суддя Олійник І. В.















Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація