Судове рішення #41293921

Справа № 344/4092/15-ц

Провадження № 2/344/2455/15

У Х В А Л А

  про залишення позовної заяви без руху

19 березня 2015 року                                                                            м. Івано-Франківськ


Суддя Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області Татарінова О.А., ознайомившись з матеріалами справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, Публічного акціонерного товариства “Укрсоцбанк” про визнання недійсним іпотечного договору та припинення іпотеки нерухомого майна,  -


В С Т А Н О В И В:

Позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2, ОСОБА_3, Публічного акціонерного товариства “Укрсоцбанк” про визнання недійсним іпотечного договору та припинення іпотеки нерухомого майна..

Вивчивши матеріали заяви, вважаю, що позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, Публічного акціонерного товариства “Укрсоцбанк” слід залишити без руху, надавши позивачу термін для усунення недоліків, виходячи із наступного.

Позовна заява, котра подається до суду, повинна відповідати певним вимогам, які ставляться до неї. Такі вимоги передбачені в ст.119, 120 ЦПК України.

Відповідно до п.6 ч.1 ст. 119 ЦПК України позовна заява повинна містити зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування. Водночас, позивач в позовній заяві вказує про наявність рішень Івано-Франківського міського суду, рішення про відмову в державній реєстрації прав та обтяжень отриману ним від державного реєстратора та просить скасувати іпотечний договір за №Д0810 посвідчений 16.08.2007 року приватним нотаріусом Івано-Франківського міського нотаріального округу ОСОБА_4, та договір про внесення змін до іпотечного договору №350, посвідчений 05.07.2011 року приватним нотаріусом Івано-Франківського міського нотаріального округу ОСОБА_4 з моменту їхнього укладення, проте не зазначає сторін спору по якому було прийнято судове рішення та не надає жодних документів на підтвердження даних фактів.

Відповідно до ст. 121 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.

Тому, суд вважає за необхідне залишити позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, Публічного акціонерного товариства “Укрсоцбанк” про визнання недійсним іпотечного договору та припинення іпотеки нерухомого майна, без руху та надати строк для виправлення вказаних недоліків.

Керуючись ст.ст. 121, 208-210 ЦПК України,


У Х В А Л И В :

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, Публічного акціонерного товариства “Укрсоцбанк” про визнання недійсним іпотечного договору та припинення іпотеки нерухомого майна,  -- залишити без руху, надавши позивачу строк 5 днів з дня отримання ухвали для виправлення недоліків, вказаних в мотивувальній частині ухвали.

Роз’яснити позивачу, що у випадку невиконання вимог даної ухвали, позовна заява вважатиметься неподаною та буде йому повернута.

Копію ухвали направити для відома та виконання позивачу.

Ухвала не оскаржується.




Суддя                                                                                                         Татарінова О.А.









Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація