УХВАЛА
23 січня 2009 року справа № 2-а-1741 /09/2270/9
Суддя Хмельницького окружного адміністративного суду Фелонюк Д.Л., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби України про визнання нечинною та скасування постанови державного виконавця
встановив:
Позивач звернувся до суду з позовною заявою до відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби України про визнання нечинною та скасування постанови державного виконавця від 13 жовтня 2008 року.
Відповідно до п.1 ч.1 ст.109 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя відмовляє у відкритті провадження в адміністративній справі, якщо заяву не належить розглядати в порядку адміністративного судочинства.
Згідно з ст. ст. 383, 384 ч. 2 ЦПК України учасники виконавчого провадження та особи, які залучаються до проведення виконавчих дій, мають право звернутися до суду із скаргою, якщо вважають, що рішенням, дією або бездіяльністю державного виконавця чи іншої посадової особи державної виконавчої служби під час виконання судового рішення, ухваленого відповідно до ЦПК України, порушено їх права чи свободи, скарга подається до суду, який видав виконавчий документ.
Відповідно до ч. 2 ст. 85 Закону України «Про виконавче провадження» скарга у виконавчому провадженні по виконанню судових рішень на дії (бездіяльність) державного виконавця або начальника органу державної виконавчої служби подається до суду, який видав виконавчий документ.
Враховуючи вищевикладене, позовну заяву ОСОБА_1 до відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби України про визнання нечинною та скасування постанови державного виконавця не належить розглядати в порядку адміністративного судочинства.
Оскільки вищевказану позовну заяву не належить розглядати в порядку адміністративного судочинства, на підставі п.1 ч.1 ст.109 Кодексу адміністративного судочинства України у відкритті провадження слід відмовити.
Керуючись ст.ст. 2, 3, 17, 18, 50, 109 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
ухвалив:
Відмовити у відкритті провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби України про визнання нечинною та скасування постанови державного виконавця.
Ухвалу може бути оскаржено в апеляційному порядку шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження ухвали суду протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.