Справа № 3-161 2007 року.
ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 січня 2007 р. суддя Великолепетиського районного суду Херсонської області Мамаєв В. А., розглянувши матеріали, які надійшли від Великолепетиського РВУМВС України в Херсонській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, за ст. 121 ч.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
ВСТАНОВИВ:
22 грудня 2006 року о 14 00 год. громадянин ОСОБА_1 в Великолепетиському районі на автошляху К. Дніпровська - Каховка керував транспортним засобом ГАЗ -53 з підвищеним зносом протектору шин, що є порушенням правил дорожнього руху.
ОСОБА_1 в судове засіданні двічі не з'явився хоча про час і місце розгляду адміністративної справи був повідомлений належним чином про причини неявки не повідомив.
Керуючись ст. ст. 121 ч.2 284 КпАП України суд
ПОСТАНОВИВ
ОСОБА_1 за скоєне адміністративне порушення піддати адміністративному штрафу в розмірі 8 (вісім ) грн. 50 коп . Постанова оскарженню не підлягає
Суддя підпис
КОПІЯ ВІРНА
В.о. голови суду B.B. Соловйов