Шевченківський районний суд м.Чернівці
С У Д О В И Й Н А К А З
05 грудня 2008 року номер справи 2-Н-995/08
м.Чернівці
суддя Дудаков С.Є.
Шевченківський районний суд м.Чернівці
розглянувши заяву ЗАТ комерцбанк «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості .
Відповідно до ст..ст.267, 625 ЦК України, ст..ст.95,96,102,103,105 ЦПК України.
НАКАЗУЮ:
1. Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 р.н, АДРЕСА_1 на користь ЗАТ комерц банк «ПриватБанк», м.Дніпропетровськ вулиця Набережна Перемоги, 50, код ЄДРПОУ 14360570 рах.№29092829003111 МФО № 305299 суму в розмірі 2802 грн. 67 коп.
2. Стягнути з боржника на користь стягувача 25 грн. 50 коп. судового збору, що були останнім сплачені при подачі заяви.
3. Стягнути з боржника на користь стягувача витрати з інформаційно-технічного забезпечення в сумі 15 гривень 00 копійок.
4. Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.
Суддя ________ С.Є. Дудаков
Згідно зі статтею 104 Цивільного процесуального кодексу України (далі ЦПК України) боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.
Відповідно до статті 105 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу, судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред”явлення до виконання.
Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом п”яти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала, якою скасовується судовий наказ (стаття 106 ЦПК України).
Судовий наказ набрав чинності „______” ____________ 200__ року
Суддя ______________ С.Є.Дудаков
Відмітки про виконання судового наказу
Дата надходження судового наказу на виконання |
Повне найменування установи підприємства, організації, в якому знаходився судовий наказ на виконанні |
Загальна сума відрахована за судовим наказом |
Дата повернення судового наказу до віддіду державної виконавчої служби чи стягувачеві |
Підстава повернення судового наказу |
Підпис керівника установи підприємства, організації (з прикладанням печатки) |
примітки |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Інші відмітки ________________________________________________________________
____________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________