Судове рішення #4160287

           

        

                                                                                                                           Справа № 2- 731

                                                                                                                2009 рік

 

                                                   Р І Ш Е Н Н Я

                                                                 ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

12 лютого 2009 року                          Шевченківський районний місцевий суд м.Чернівці в складі:                        головуючого судді:          Данилюка М.І.

                                    при секретарі:                   Завялець Н.Ю.

розглянувши в попередньому судовому засіданні цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-

                                                                        

   в с т а н о в и в:

 

             Позивач ОСОБА_1. звернувся до суду з позовом до відповідача ОСОБА_2. про розірвання шлюбу. Вказує, що від шлюбу у них є неповнолітній син, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, який проживає з відповідачем. Посилається на те, що вони з липня 2008 року не підтримують  подружніх стосунків, не ведуть спільного господарства. Сім”я розпалась через сварки та скандали із-за різних характерів та поглядів на життя, відсутності взаєморозуміння та злагоди в сім»ї, що призвело до втрати почуття любові та поваги. Миритися не бажає.

Відповідач в судовому засіданні позов визнала та підтвердила викладені позивачем обставини.

Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.

Відповідно до ч.4 ст.130 ЦПК України при визнанні позову  ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст..174 ЦПК України цього ж Кодексу. Згідно з ч.4 ст.174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Матеріалами справи встановлено, що сторони з липня 2008 року не підтримують подружні стосунки та ведення спільного господарства. Причиною розпаду їх сім”ї є  втрата почуття поваги та любові один до одного із-за сварок та скандалів, що виникали між ними через різні характери та погляди на життя, відсутність взаєморозуміння та злагоди. Враховуючи те, що  у сторін відсутнє бажання зберегти сім”ю, суд вважає, що подальше спільне життя подружжя неможливе і збереження сім”ї суперечить їх  інтересам, а тому шлюб слід розірвати.

            Сплату судового збору при оформленні свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАЦСу, слід покласти на позивача.

            Керуючись ст..ст. 110,112 Сімейного кодексу України, 130,174 ЦПК України, суд,-

 

                                                                  В И Р І Ш И В:

 

            Позов задоволити. Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 18 листопада 2006 року відділом РАЦСу Чернівецького міського управління юстиції, за актовим записом № 2213.

            При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_1державне мито в дохід держави в сумі 17 гривень. ОСОБА_2 від сплати цих витрат звільнити.

            Рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Чернівецької області через Шевченківський районний суд м.Чернівці шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження  і поданням після цього  протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.

 

 

              СУДДЯ:                                                                                      М.І.ДАНИЛЮК

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація