Судове рішення #416471
Справа №2-4876/06 Справа № 2-337/ 07

Справа №2-4876/06 Справа № 2-337/ 07

РІШЕННЯ іменем України

17.01.2007 року   Фрунзенський районний суд м. Харкова в складі: головуючого - судді Алфьорової Т.М., при секретарі -Гудзенко О.М розглянувши у   судовому засіданні в м. Харкові цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу

Встановив:

Позивачка    звернулася   до суду з позовом про розірвання шлюбу , вказує на те ,що вони зареєстрували шлюб с відповідачем ІНФОРМАЦІЯ_1 року. Не мають неповнолітніх дітей Сумісне життя не склалося тому, що була відсутність взаєморозуміння, втрачені почуття поваги один до одного. Родина існує формально. Вони стали чужими, у них кожна родина.

У судовому засіданні позивач позовні вимоги підтримувала, дав пояснення суду про те, що брачно-сімейні відносини між сторонами припинені з ІНФОРМАЦІЯ_2 , з цього часу сторони ведуть окреме господарство, проживають в інших містах, примирення між ними за вказаний час  не наступило.

Відповідач в судове засіданні не з'явився, про день слухання справи був сповіщений належним чином, заперечень проти позову не надав.

Вислухав позивача, провірив матеріали справи, суд вважає необхідним позов задовольнити з наступних підстав.

Матеріалами справи встановлено, що згідно з копії свідоцтва про одруження виданого повторно ІНФОРМАЦІЯ_3, відділом реєстрації актів громадянського стану Фрунзенського районного управління юстиції м. Харкова, актова запис ІНФОРМАЦІЯ_4, сторони перебувають у шлюбі з ІНФОРМАЦІЯ_1 року.. Від цього шлюбу вони не мають неповнолітніх дітей.

Відповідно зі ст.112 Сімейного Кодексу України - суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено ,що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення .

Згідно пояснень позивача, причиною розпаду родини з'явилися відсутність взаєморозуміння, суперечки, припинення шлюбно-сімейних відносин з ІНФОРМАЦІЯ_2. Вони ведуть окремо господарство.

Суд, з'ясувавши фактичні взаємовідношення сторін, причини та обставини розірвання шлюбу, вважає, що подальше спільне життя подружжя суперечить інтересам позивача,  який не бажає збереження шлюбу, у зв'язку з чим шлюб підлягає розірванню.

Судові витрати в справі, пов'язані з одержанням свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАГС,   судом    покладаються на відповідача .

На підставі викладеного, керуючись ст. ст.104, 105, ПО, 112 Сімейного Кодексу України, ст. ст. 10, 60, 212, 213, 215 ЦПК України, суд -

 

ВИРІШИВ:

Позов ОСОБА_1   до ОСОБА_2      про розірвання шлюбу - задовольнити.

Розірвати шлюб між ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_5 року народження та ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_6 року народження зареєстрований ІНФОРМАЦІЯ_1 Фрунзенським відділом реєстрації актів громадянського стану м. Харкова, актова запис ІНФОРМАЦІЯ_4,

Витрати, пов'язані з оплатою державного збору в розмірі 17 грн., при одержанні свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАГС, покласти на відповідача ,позивачку від сплати звільнити.

Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду Харківської області   через Фрунзенський районний суд м. Харкова.

Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження з подачею її копії до апеляційної інстанції або протягом десяти днів з дня проголошення рішення без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація