Судове рішення #4166268

Справа 2-6770/2007р.

 

УХВАЛА

про повернення позовної заяви у зв'язку з невиконанням ухвали

про залишення позову без руху

 

03 грудня 2007 року суддя Луцького міськрайонного суду Волинської області Веремчук Л.М., вивчивши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та її вихованні, -

 

встановив:

 

ОСОБА_1 звернувся в суд із позовом до ОСОБА_2про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та її вихованні.

Ухвалою суду від 01.11.2007 року дана позовна заява залишена без руху для усунення недоліків до 13.11.2007 року, а саме: позивачу слід було додати рішення органу опіки та піклування з приводу участі позивача у вихованні дитини та надати суду характеристики обох сторін, довідку про свій матеріальний стан, довідку про свій стан здоров'я та стан здоров'я дитини

Згідно ч. 2 ст. 121 ЦПК України, якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 119 і 120 цього Кодексу, сплатить суму судового збору, а також оплатить витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Інакше заява вважається неподаною і повертається позивачеві.

Оскільки позивач вимоги вищезазначеної статті не виконав, суд приходить до висновку, що дану позовну заяву слід вважати неподаною та повернути позивачу.

Керуючись ч. 2 ст. 121 ЦПК України, суд, -

 

ухвалив:

 

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та її вихованні - вважати неподаною та повернути позивачу.

Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення позовної заяви.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Волинської області.

Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду може бути подано протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація