Справа №2-201/07
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
11 січня 2007 року Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області
в складі головуючого судді Безсмолому Є.Б. при секретарі Сулимі І.І. розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом комунального підприємства "Власівські мережі" до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості по теплу, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з позовом до відповідачів про стягнення 757,06 грн. боргу по теплу солідарно.
В судовому засіданні представник позивача позов підтримав, в обґрунтування зазначив, що у відповідності з відкритим особовим рахунком НОМЕР_1 відповідачам проводилось нарахування вартості теплової енергії. Відповідачі не розрахувалися за спожиту теплову енергію, тому борг станом на 01.10.2006 р. становить 757,06 грн.
Просить суд позов задовольнити.
Відповідач ОСОБА_1 В судовому засіданні позов не визнала, посилається на ст.19 п.1 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", згідно якої відносини у сфері житлово-комунальних послуг здійснюються виключно на договірних засадах, саме з укладенням договору.
Зазначила, що письмовий договір не укладався, тому відсутні будь-які правовідносини між сторонами.
Вважає позов безпідставним, просить суд відмовити в позові.
Відповідач ОСОБА_2 в судове засідання не з'явився, зі слів відповідача ОСОБА_1 повідомлений про час і місце розгляду справи.
Судом встановлені наступні факти та відповідні їм правовідносини.
Сторони перебувають у договірних відносинах згідно ст.901 ЦК України, що підтверджується фактом відкриття особового рахунку на ім'я відповідача ОСОБА_1
Заборгованість становить станом на 1.10.06р. 757,06грн. /а.с.2/
Відповідачі проживають за адресою АДРЕСА_1 /а.с.3/
Відповідно до ст.ст.525, 526 ЦК України зобов'язання повинні виконуватись належним чином і в установлений строк. Одностороння відмова від виконання зобов'язань не допускається.
Відповідно до ст. 64 ЖК України члени сім'ї наймача несуть солідарну відповідальність по зобов'язанням по оплаті комунальних платежів разом з квартиронаймачем.
Посилання відповідача ОСОБА_1 на те, що не отримує в період опалювального сезону тепло в квартирі, яке надає КП "Власівські мережі" суд не може прийняти до уваги, оскільки доказів на неотримання тепла суду не надано і питання відключення централізованого теплопостачання відповідачем не вирішувалося в установленому порядку.
За таких обставин, оскільки квартира відповідачів підключена до системи централізованого опалення, позивач надавав відповідачам послуги з теплопостачання, претензій щодо якості отриманих послуг відповідачі не заявляли суд приходить до висновку, що підстави для звільнення відповідачів від обов'язку вносити плату за отримані комунальні послуги відсутні і позовні вимоги КП "Власівські мережі" є обґрунтованими.
Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення сторін, враховуючи вимоги ст. 11 ЦПК України, щодо розгляду судом справ в межах заявлених вимог і на підставі доказів, наданих сторонами, суд дійшов висновку що позов підлягає задоволенню повністю, оскільки відповідачами фактично вчиненими проплатами в грудні 2004р., лютому-квітні 2005р. та червні 2005р. вчинено дії направлені на визнання боргу. /а.с.2/
На підставі ст. 88 ЦПК України суд стягує з відповідачів судовий збір в розмірі 51 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення в сумі 7,50 грн. - солідарно.
Керуючись ст.ст. 525,526,901 ЦК України, ст.ст.88, 213-218 ЦПК України, -
ВИРІШИВ:
Позов задовольнити повністю.
Стягнути з ОСОБА_1, ОСОБА_2 на користь Комунального підприємства "Власовські мережі" 757,06 грн. боргу по теплу - солідарно.
Стягнути з ОСОБА_1, ОСОБА_2 на користь держави 51 грн. судового збору на на користь ТУ ДСА У Кіровоградській області 7,50 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення.
На рішення суду може бути подано заяву про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга подається протягом двадцяти днів з дня подачі заяви про апеляційне оскарження.
- Номер: 6/362/72/18
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-201/07
- Суд: Васильківський міськрайонний суд Київської області
- Суддя: Безсмолий Є.Б.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 21.06.2018
- Дата етапу: 27.06.2018
- Номер: 6/638/31/20
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-201/07
- Суд: Дзержинський районний суд м. Харкова
- Суддя: Безсмолий Є.Б.
- Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 05.12.2019
- Дата етапу: 10.01.2020
- Номер: 6/638/524/19
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-201/07
- Суд: Дзержинський районний суд м. Харкова
- Суддя: Безсмолий Є.Б.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 05.12.2019
- Дата етапу: 05.12.2019