Судове рішення #41803098

Справа № 199/2865/15-ц

(2/199/1732/15)

УХВАЛА

17.04.2015

року суддя Амур-Нижньодніпровського районного суду м. Дніпропетровська, ОСОБА_1 ознайомившись із матеріалами позовної заяви ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу,

В С Т А Н О В И В:

До Амур-Нижньодніпровського районного суду м. Дніпровська надійшла позовна заява ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу, яка підлягає залишенню без руху з наступних підстав.

Відповідно до ч. ч. 3,4 ЦПК України, позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її подання, до позовної заяви додається документ, що підтверджує сплату судового збору, виходячи з чого вказана позовна заява підлягає залишенню без руху, оскільки позивачем в заяві не вказано дату її подання, також позивачем не сплачено судовий збір.

Відповідно до п. 3 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» за подання до суду позовної заяви про розірвання шлюбу судовий збір складає 0,2 розміру мінімальної заробітної плати. Так, позивачу необхідно сплати судовий збір, виходячи із зазначеної вище ставки.

Відповідно до ст.121 ЦПК України позовна заява, подана без додержання вимог, викладених у статтях 119-121 ЦПК України підлягає залишенню без руху з наданням строку на усунення недоліків.

Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.121 ЦПК України, -

У Х В А Л И В:

Позовну ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу, залишити без руху.

Позивачу надати строк для усунення недоліків – п’ять днів з дня отримання ухвали.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя О.О. Богун


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація