Справа№2-95-2007 Від 22 січня 2007 року
Рішення
Іменем України
22 січня 2007 року Горохівський районний суд
Волинської області
в складі:
головуючого Ковальчука В.Д
при секретарі Домбровської З.П.
за участю позивача ОСОБА_1
за участю відповідача ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Горохові справу за
позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
Встановив :
Сторони по справі зареєстрували свій шлюб ІНФОРМАЦІЯ_1 в Вільховатській сільській раді Кобелянського району Полтавської області, актовий запис НОМЕР_1
У шлюбі народилося двоє дітей: дочка ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, дочка - ОСОБА_4 уже повнолітня.
В зв'язку з тим, що життя з відповідачем не склалося, шлюб розпався в січні 2005 року позивач просить шлюб розірвати.
Відповідач в судовому засіданні позов визнав, пояснив, що шлюб розпався два роки назад, на розлучення згідний.
Суд вважає, що позов підставний і підлягає до задоволення.
Судом встановлено, що шлюб між сторонами розпався в січні 2005 року, подальше спільне життя подружжя та збереження шлюбу буде суперечити інтересам сторін, а тому шлюб слід розірвати. Дочку залишити при матері. Витрати пов'язані з одержанням свідоцтва про розірвання шлюбу покласти на позивача.
Керуючись ст. ст. 10, 60, 212, 215 ЦПК України, ст. 110,112 СК України,
суд, -
Вирішив :
Позов задовольнити.
Шлюб зареєстрований ІНФОРМАЦІЯ_1 актовий запис НОМЕР_1 Вільховатською сільською радою Кобеляцького району Полтавської області між ОСОБА_2 і ОСОБА_1 розірвати.
Дочку залишити при матері.
Витрати пов'язанні з одержанням свідоцтва про розірвання шлюбу в сумі 17 (сімнадцять) гривень покласти на ОСОБА_1.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений статтею 294 цього Кодексу, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Після набрання рішенням суду законної сили сторони та треті особи із самостійними вимогами, а також їх правонаступники не можуть знову заявляти в суді ту саму позовну вимогу з тих самих підстав, а також оспорювати в іншому процесі встановлені судом факти і правовідносини.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.