Справа №2-15/2007 p.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
19 січня 2007 року Сквирський районний суд Київської області
в складі: головуючого судді- Машкіної В.В.
при секретарі - Щур Л.А. розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в м.Сквира справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
встановив:
Позивачка звернулася до суду з позовом про розірвання шлюбу з відповідачем посилаючись на те, що з відповідачем спільне життя не склалося.
З жовтня 2005 р. і по даний час з відповідачем не проживає, не веде спільного господарства, на примирення не згодна, спору відносно майна між сторонами немає, держмито просить покласти на відповідача.
Позивач в своїй заяві просила справу слухати в попередньому судовому засіданні у її відсутності, позовні вимоги підтримує.
Відповідач у своїй заяві просив справу слухати в попередньому судовому засіданні у його відсутності, позовні вимоги визнає.
Судом встановлено, що сторони зареєстрували шлюб 10.08.2001 р.
Сторони припинили подружнє життя понад шість місяців, не ведуть спільного господарства, на примирення не згодні, спору відносно майна між сторонами немає.
Від шлюбу мають неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1
Вказані обставини встановлені матеріалами справи.
Таким чином позов підлягає задоволенню, оскільки подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечить інтересам одного з них, інтересам їхньої дитини, що має істотне значення.
Суд вважає покласти державне мито при отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу на відповідача, оскільки у позивача на утриманні неповнолітня дитина.
Керуючись ст. 10,60,130,208,209,212-215,218 ЦПК України,
ст. 110,112 СК України, суд, -
вирішив:
Позов задовольнити.
Шлюб, зареєстрований 10.08.2001 р. відділом РАГС Сквирського РУЮ Київської області запис НОМЕР_1 між ОСОБА_2 та ОСОБА_1 - розірвати.
При отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_2-10 грн. державного мита на користь держави, ОСОБА_1 від сплати звільнити.
На рішення суду може бути подана апеляційна скарга протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, яка подається протягом десяти днів з дня проголошення рішення.