Судове рішення #41852646



УХВАЛА

про відмову у відкритті апеляційного провадження


20 квітня 2015 р.Справа № 876/4447/15


Суддя Львівського апеляційного адміністративного суду Шинкар Т.І., розглянувши апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Любешівському районі Волинської області на постанову Любешівського районного суду Волинської області від 17 січня 2015 року у справі №162/2009/14-а за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Любешівському районі Волинської області про визнання протиправною бездіяльність та зобов'язання провести перерахунок і виплату пенсії,-


В С Т А Н О В И В:

Постановою Любешівського районного суду Волинської області від 17 січня 2015 року, прийнятою в порядку скороченого провадження, задоволено позов ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Любешівському районі Волинської області про визнання протиправною бездіяльність та зобов'язання провести перерахунок і виплату пенсії.

Не погоджуючись з рішенням суду першої інстанції, Управління Пенсійного фонду України в Любешівському районі Волинської області подало апеляційну скаргу.

Вирішуючи питання щодо відкриття апеляційного провадження, суддя виходив з наступного.

Згідно з ч.4 ст. 189 КАС України якщо заяву не буде подано особою в зазначений строк або вказані нею підстави для поновлення строку апеляційного оскарження будуть визнані неповажними, суддя-доповідач відмовляє у відкритті апеляційного провадження.

Відповідно до ч.2 ст.186 КАС України апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Згідно з ч.8 ст.183-2 КАС України постанова за результатами скороченого провадження може бути оскаржена сторонами в апеляційному порядку. Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку також іншими особами у зв'язку з тим, що суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси чи обов'язки. Строк для подання апеляційної скарги стороною або іншою особою, яка брала участь у справі, обчислюється з моменту отримання копії постанови.

Відповідно до наявного в матеріалах справи супровідного листа копія оскаржуваної постанови надіслана апелянту 28.01.2015р. (а.с.15). Розпискою від 05.02.2015р. підтверджено отримання копії постанови Любешівського районного суду Волинської області від 17.01.2015р. у справі №162/2009/14-а. представником апелянта (а.с.16).

Апеляційна скарга Управління Пенсійного фонду України в Любешівському районі Волинської області зареєстрована судом першої інстанції 30.03.2015р. за вх..№3468/15, що підтверджується відповідним штампом Любешівського районного суду Волинської області.

У поданій апеляційній скарзі апелянт зазначає, що у зв'язку з масовим зверненням та великим фізичним навантаженням апеляційна скарга подається з пропущенням встановленого законом строку для подання апеляційної скарги, а тому просить поновити строк апеляційного оскарження.

Враховуючи вказане, суддя апеляційної інстанції приходить до переконання, що вказані апелянтом підстави для поновлення строку апеляційного оскарження не можуть бути визнані поважними.

Керуючись ст.186, 189 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, -


У Х В А Л И В:


Відмовити у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою Управління Пенсійного фонду України в Любешівському районі Волинської області на постанову Любешівського районного суду Волинської області від 17 січня 2015 року у справі №162/2009/14-а за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Любешівському районі Волинської області про визнання протиправною бездіяльність та зобов'язання провести перерахунок і виплату пенсії.

Копію ухвали надіслати особі, яка подала апеляційну скаргу для відома.

Ухвала може бути оскаржена протягом двадцяти днів з шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до суду касаційної інстанції.




Суддя Львівського апеляційного

адміністративного суду Т.І. Шинкар






Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація