Справа 3-39 2007 рік
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
18.01.2007 року Сосницький районний суд Чернігівської області в складі:
головуючого судді Трофименко М.В., при секретарі Руді І.Л. розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт Сосниця справу про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1
заст. 122 ч. 2 КУпАП
ВСТАНОВИВ:
До Сосницького районного суду надійшов адміністративний матеріал з якого вбачається, що 28.12.2006 року гр. ОСОБА_1 О 10 год 35 хв в смт Сосниця по вул. Б.Хмельницького керував автомобілем марки ВАЗ 21011 д/з НОМЕР_1 та не виконав вимогу дорожнього знаку зупинку заборонено.
Правопорушник винним себе визнав повністю і суду пояснив, що в смт Сосниця по вул. Б.Хмельницького керував автомобілем марки ВАЗ та не виконав вимогу дорожнього знаку зупинку заборонено.
Заслухавши правопорушника та дослідивши матеріали справи суд вважає, що в діях ОСОБА_1 вбачаються ознаки правопорушення, передбаченого ст. 122 ч. 2 КУпАП і на нього необхідно накласти адміністративне стягнення в межах санкції даної статті.
Керуючись ст. 284 КУпАП , суд ,-
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 122 ч. 2 КУпАП і призначити йому адміністративне стягнення у вигляді штрафу у сумі 3 грн 40 коп на користь держави.
Голова Сосницького районного суду М.В.Трофименко