Судове рішення #4193295

                                                                                                               Справа № 2о-57 /2008 р.

 

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М      У К Р А Ї Н И

09 вересня 2008  року                                                                                              смт. Краснопілля

 

Краснопільський районний  суд Сумської  області у складі: головуючого-судді Янголь Є.В.,                           при секретарі Вангородська Ю.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа: відділ громадянства, іміграції та реєстрації фізичних осіб Краснопільського РВ УМВС України в Сумській області про встановлення факту проживання на території України, -

      

В С Т АН О В И В :

 

Заявник просить суд постановити рішення, яким встановити факт, що він ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженець с.Мадіна, Мартунинського району, Вірменія, станом на 13 листопада 1991 року проживав на території України, а саме в АДРЕСА_1. Встановлення вказаного факту йому потрібно для отримання паспорта нового зразка громадянина України.

В судовому засіданні заявник свої вимоги підтримав.

Представник заінтересованої особи: : відділ громадянства, іміграції та реєстрації фізичних осіб Краснопільського РВ УМВС  України в Сумській області проти заяви не заперечувала.

Дослідивши  зібрані  по  справі  докази, суд приходить  до  висновку, що заява  підлягає  задоволенню  з  наступних  підстав.

В судовому  засіданні  встановлено, що заявник ОСОБА_1 народився ІНФОРМАЦІЯ_1 року в с.Мадіна Мартунінського району Вірменської РСР, батьки якого - ОСОБА_2 та ОСОБА_3 -вірмени (а.с.5). 1 квітня 1989 року заявник приїхав на постійне місце проживання в АДРЕСА_1, де тимчасово був прописаний  за адресою АДРЕСА_2, оскільки не був виписаний з місця останньої прописки, а саме с.Мадіна Мартунінського району, Вірменія (а.с.6-8). Згідно паспорта громадянина СРСР виданого 05 вересня 1983 року Мартунинським РВВС, 15 квітня 1992 року ОСОБА_1 постійно прописався в с.Миропілля і постійно проживає до цього часу на території України (а.с.9-10)

У 1999 році паспорт старого зразка заявником був втрачений. Але отримати паспорт нового зразка - громадянина України, він не має можливості, так як виник сумнів з приводу його проживання на території України станом на 13 листопада 1991 року.

Той факт, що ОСОБА_1 дійсно проживав на території України, а саме в с.Миропілля Краснопільського району станом на 13 листопада 1991 року в судовому  засіданні підтвердили свідки ОСОБА_4 та ОСОБА_5, також цей факт підтверджується довідкою Миропільської сільської ради, згідно якої заявник проживав за вказаною адресою з 01.04.1989 року з тимчасовою пропискою, а з 15.04.1992 року був постійно прописаний в цьому населеному пункті, випискою з домової книги, копією трудової книжки, де мається запис про те, що 1 квітня 1989 року його було прийнято на роботу будівельником доріг в колгоспі «Батківщина», що розташований в с.Миропілля Краснопільського району, виробничою характеристикою, де також вказаний період роботи в господарстві - з 1989 року по 1992 рік безперервно (а.с.8-12).

Відповідно до ст.3 п.2 Закону України «Про громадянство України», громадянами України є особи, незалежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місяц проживання, мовних чи інших ознак, які на момент набрання чинності Законом України «Про громадянство України» (13 листопада 1991 року) проживали в Україні і не були громадянами інших держав.

На підставі викладеного та керуючись ст.3 Закону України «Про громадянство України», ст.ст.10, 60, 212-215, 256, 259 ЦПК України, суд,-

 

В И Р І Ш И В :

 

Заяву ОСОБА_1 задовольнити повністю.

Встановити факт, що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженець с.Мадіна, Мартунинського району, Вірменія, станом на 13 листопада 1991 року проживав на території України, а саме в АДРЕСА_1.

Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подана протягом 10 днів з дня проголошення рішення суду, а апеляційна скарга на рішення суду - протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження рішення суду до Сумського апеляційного суду через Краснопільський районний суд Сумської області або в порядку, передбаченому ч.4 ст.295 ЦПК України.   .

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо заяву про апеляційне оскарження було подано, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений ст. 294 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. Якщо було подано апеляційну скаргу і рішення за цією скаргою не скасовано, воно набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.  

 

 

          

Суддя        підпис         Янголь Є.В.

Копія, з оригіналом згідно:

 Суддя                                         Янголь Є.В.

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація