Судове рішення #4193301

                                                   

                                                                                                                                    Справа № 2-105 / 2008р.

  Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М      У К Р А Ї Н И

 

05 березня 2008 року                                                                                                 смт. Краснопілля

 

            Краснопільський районний суд Сумської області в складі: говуючого-судді  Янголь Є.В., при секретарі Авраменко О.Є., розглянувши  у відкритому судовому засіданні  справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-

 

В С Т А Н О В И В:

 

Позивач просить суд постановити рішення, яким розірвати шлюб між ним та відповідачкою. Свої вимоги він мотивує тим, що на протязі останніх семи років вони не проживають разом, вони мешкають за однією адресою, але в різних житлових будинках, на даний час позивач зустрів іншу жінку з якою має намір створити сім»ю.

В судове засідання позивач з»явився і позов підтримав.

Відповідачка позов визнала в попередньому судовому засіданні.

Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.

Відповідно до ч. 4 ст. 130 ЦПК України при визнанні позову в попередньому судовому засіданні ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 цього кодексу. Згідно з ч.4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності до того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Матеріалами справи встановлено, що сторони перебувають у шлюбі з ІНФОРМАЦІЯ_1року, який зареєстрували Краснопільським відділом РАЦС Сумської області, актовий запис № 50 (а.с.5). Від  даного шлюбу сторони мають трьох дітей, доньку - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2року народження, доньку - ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3 року народження та доньку - ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_4 року народження (а.с.6-7).

Згідно вимог ст. 110,112 Сімейного Кодексу України, позов  про розірвання шлюбу, може бути пред”явлений одним із подружжя і рішення про розірвання  шлюбу суд постановляє, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя сторін і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з подружжя чи інтересам дітей сторін.

Суд вважає, що сім”я сторін розпалася остаточно і зберегти її неможливо, подальше життя подружжя і збереження шлюбу буде суперечити інтересам сторін, що дає підстави для задоволення позову.

Таким чином, визнання відповідачкою пред'явленого позову не суперечить закону, не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.

Суд вважає, що витрати за реєстрацію розірвання шлюбу в державному органі реєстрації актів цивільного стану в розмірі 17 грн. повинні бути покладені на позивача

На підставі викладеного, керуючись  ст. ст.10, 60, 88, 212, 215 ЦПК України, ст. ст. 110, 112, Сімейного Кодексу України , суд, -

 

В И Р І Ш И В :

 

Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований Краснопільський відділом РАЦС Сумської області ІНФОРМАЦІЯ_1року, актовий запис № 50.

Витрати за реєстрацію розірвання шлюбу  покласти на позивача - ОСОБА_1 в сумі 17 грн. зі сплатою на користь держави.

Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подана протягом 10 днів з дня проголошення рішення суду, а апеляційна скарга на рішення суду - протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження рішення суду до Сумського апеляційного суду через Краснопільський районний суд Сумської області або в порядку, передбаченому ч.4 ст.295 ЦПК України.  

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо заяву про апеляційне оскарження було подано, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений ст. 294 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. Якщо було подано апеляційну скаргу і рішення за цією скаргою не скасовано, воно набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

 

 

Суддя                                     Янголь Є.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація