КРАСНООКНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Справа № 506/284/15-ц
Провадження № 2/506/118/15
Номер рядка звіту 26
У Х В А Л А
про відкриття провадження у справі
27.04.2015
Суддя Красноокнянського районного суду Одеської області Бурдинюк О.С., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства "ІМЕКСБАНК", Красноокнянського відділення Одеського ПАТ "ІМЕКСБАНК" про примусове поверення банківського вкладу,
В С Т А Н О В И В:
Позовна заява відповідає вимогам ст. ст. 119, 120 ЦПК України.
Цей позов належить розглядати в порядку цивільного судочинства, справа підсудна даному суду.
Судовий збір сплачено правильно.
Підстав для відмови у відкритті провадження у справі або для повернення позовної заяви з наданими суду матеріалами не вбачається.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 122, 156 ЦПК України, суддя -
У Х В А Л И В:
Відкрити провадження по цивільній справі № 506/284/15-ц за позовом позивача ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства "ІМЕКСБАНК", Красноокнянського відділення Одеського ПАТ "ІМЕКСБАНК" про примусове поверення банківського вкладу .
Призначити до розгляду в судовому засіданні на 05.05.2015 року о 14 год. 00 хв. у приміщенні Красноокнянського районного суду Одеської області за адресою: Одеська область, в смт. Красні Окни, вул. Шевченко, 4.
Запропонувати відповідачу подати до 05.05.2015 року письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.
Копію ухвали про відкриття провадження у справі невідкладно надіслати особам, які беруть участь у справі. Відповідачу також направити копію позовної заяви разом з копіями доданих до неї документів.
Ухвала про відкриття провадження у справі може бути оскаржена лише в частині недотримання правил підсудності до апеляційного суду Одеської області через суд першої інстанції шляхом подачі апеляційної скарги в 5-денний строк з дня отримання копії ухвали, а в іншій частині оскарженню не підлягає.
Суддя О. С. Бурдинюк