Судове рішення #42064428

Ширяївський районний суд Одеської області





03.04.2015

Справа №: 518/523/15-ц


Провадження № 2-о/518/77/2015


У Х В А Л А

про відкриття провадження у справі

3 квітня 2015 року смт Ширяєве

Суддя Ширяївського районного суду Одеської області Палій С.А., розглянувши заяву ОСОБА_1, ОСОБА_2 (зацікавлена особа - Мар’янівська сільська рада Ширяївського району Одеської області) про встановлення факту, що має юридичне значення,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1, ОСОБА_2 звернулися з заявою (зацікавлена особа - Мар’янівська сільська рада Ширяївського району Одеської області) про встановлення факту, що має юридичне значення.

Справа підсудна Ширяївському районному суду Одеської області.

Заява відповідає вимогам цивільно - процесуального законодавства. В матеріалах справи достатньо доказів для розгляду справи по суті.

Керуючись ст. 122, 127, 156 ЦПК України, суддя

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у справі за заявою ОСОБА_1, ОСОБА_2 (зацікавілена особа - Мар’янівська сільська рада Ширяївського району Одеської області) про встановлення факту, що має юридичне значення та призначити до судового розгляду в Ширяївському районному суді на 10 годину 00 хвилин 15 квітня 2015 року в приміщенні Ширяївського районного суду Одеської області за адресою: вулиця Калініна 97-а смт Ширяєве Одеської області.

В судове засідання викликати сторони.

Запропонувати зацікавленій організації подати в зазначений строк письмові заперечення проти заяви та посилання на докази, якими вони обгрунтовуються.

Копію ухвали направити сторонам у справі.

На ухвалу може бути подано апеляційну скаргу до апеляційного суду Одеської області через Ширяївський районний суд, у разі недотримання правил підсудності, протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.


Суддя _______________


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація