Справа № 199/2620/15-ц
(2/199/1638/15)
УХВАЛА
08.04.2015 року суддя Амур-Нижньодніпровського районного суду м. Дніпропетровська, ОСОБА_1 ознайомившись із матеріалами позовної заяви ОСОБА_2 до товариства з обмеженою відповідальністю «Агросфера», фермерське господарство «Весна» про визнання договору недійсним,
В С Т А Н О В И В:
До Амур-Нижньодніпровського районного суду м. Дніпровська надійшла позовна заява ОСОБА_2 до товариства з обмеженою відповідальністю «Агросфера», фермерське господарство «Весна» про визнання договору недійсним.
Як передбачено ст.119 ЦПК України, позовна заява повинна містити:
найменування суду, до якого подається заява;
ім”я (найменування) позивача і відповідача, а також ім”я представника позивача, їх місцепроживання або місцезнаходження, поштовий індекс, номер засобів зв”язку;
зміст позовних вимог;
ціну позову щодо вимог майнового характеру;
виклад обставин, якими позивач обгрунтовує свої вимоги;
зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування;
перелік документів, що подаються до заяви.
Позовна заява повинна відповідати іншим вимогам, встановленим законом.
Вказана позовна заява підлягає залишенню без руху, оскільки подана з порушенням п.п.5,6 ч.1 ст.119 ЦПК України, а саме: позивачем належним чином не викладено та не підтверджено доказами обставини якими він обґрунтовує свої вимоги відносно визнання правочину недійсним. Так відповідно до ч. 1 ст. 215 ЦПК України підставою недійсності правочину є недодержання в момент його вчинення стороною (сторонами) вимог: зміст правочину не може суперечити цьому Кодексу, іншим актам цивільного законодавства, а також інтересам держави і суспільства, його моральним засадам; особа, яка вчиняє правочин, повинна мати необхідний обсяг цивільної дієздатності; волевиявлення учасника правочину має бути вільним і відповідати його внутрішній волі; правочин має вчинятися у формі, встановленій законом.; правочин має бути спрямований на реальне настання правових наслідків, що обумовлені ним; правочин, що вчиняється батьками (усиновлювачами), не може суперечити правам та інтересам їхніх малолітніх, неповнолітніх чи непрацездатних дітей. Як слідує із змісту позову жодної із вказаних умов сторонами порушено не було.
Відповідно до ст.121 ЦПК України позовна заява, подана без додержання вимог, викладених у статтях 119 ЦПК України підлягає залишенню без руху з наданням строку на усунення недоліків.
Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.121 ЦПК України, -
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_2 до товариства з обмеженою відповідальністю «Агросфера», фермерське господарство «Весна» про визнання договору недійсним, залишити без руху.
Позивачу надати строк для усунення недоліків – п’ять днів з дня отримання ухвали.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О.О. Богун