Справа № 199/2529/15-ц
(2/199/1621/15)
УХВАЛА
06.04.2015 суддя Амур-Нижньодніпровського районного суду м. Дніпропетровська, ОСОБА_1 ознайомившись із матеріалами позовної заяви ОСОБА_2 до ТОВ «Дніпропетровського автоцентра МАЗ» про відшкодування шкоди, зобов’язання вчинення дії,
В С Т А Н О В И В:
До Амур-Нижньодніпровського районного суду м. Дніпровська надійшла позовна заява ОСОБА_2 до ТОВ «Дніпропетровського автоцентра МАЗ» про відшкодування шкоди, зобов’язання вчинення дії.
Як передбачено ст.119 ЦПК України, позовна заява повинна містити:
найменування суду, до якого подається заява;
ім”я (найменування) позивачаі відповідача, а також ім”я представника позивача, їх місцепроживання або місцезнаходження, поштовий індекс, номер засобів зв”язку;
зміст позовних вимог;
ціну позову щодо вимог майнового характеру;
виклад обставин, якими позивач обгрунтовує свої вимоги;
зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування;
перелік документів, що подаються до заяви.
Позовна заява повинна відповідати іншим вимогам, встановленим законом.
Вказана позовна заява підлягає залишенню без руху, оскільки подана з порушенням п.п.5,6 ч.1 ст.119 ЦПК України, а саме: позивачем не зазначені та не надані суду докази, що підтверджують кожну обставину, викладену в позовній заяві, чи наявність підстав для звільнення від доказування; позивачем належним чином не викладено обставини, щодо обґрунтування вимоги про зобов’язання відповідача видати йому трудову книжку, не зазначені та не надані докази щодо звернення позивача до відповідача з приводу надання відповідних документів, а також відносно ухилення останнього від повернення трудової книжки позивачу.
Відповідно до ст.121 ЦПК України позовна заява, подана без додержання вимог, викладених у статтях 119-121 ЦПК України підлягає залишенню без руху з наданням строку на усунення недоліків.
Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.121 ЦПК України, -
У Х В А Л И В:
Позовну ОСОБА_2 до ТОВ «Дніпропетровського автоцентра МАЗ» про відшкодування шкоди, зобов’язання вчинення дії, залишити без руху.
Позивачу надати строк для усунення недоліків – п’ять днів з дня отримання ухвали.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О.О. Богун