Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #42162402


Справа №666/2567/15-ц Стат.звіт №29


У Х В А Л А

про відкриття провадження у справі

та призначення справи до розгляду

07.05.2015 року, суддя Дніпровського районного суду м. Херсона Єпішин Ю.М.., розглянувши матеріали цивільної справи за позовною заявою ОСОБА_1 до Міського комунального підприємства “Херсонелектротранс”, Приватного акціонерного товариства “Страхова компанія “Українська страхова група”, ОСОБА_2, про відшкодування матеріальної шкоди, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду із вказаним позовом до відповідача та просить його задовольнити.

Враховуючи, що позовну заяву оформлено і подано з додержанням вимог, викладених у ст.ст.119, 120 ЦПК України та відсутні підстави для залишення позовної заяви без руху, її повернення, а також відмови у відкритті провадження, передбачені ч.2 ст.122 ЦПК України, повернення позовної заяви на підставі п.4 ч.3 ст.121 ЦПК України.

Керуючись ст.ст.11, 119-122, 156, 208 - 210 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Міського комунального підприємства “Херсонелектротранс”, Приватного акціонерного товариства “Страхова компанія “Українська страхова група”, ОСОБА_2, про відшкодування матеріальної шкоди.

Призначити справу до розгляду у судовому засіданні на 18.05.2015 року о 09:30 год. у приміщенні Дніпровського районного суду м. Херсона у залі с/з №501.

Направити відповідачеві копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів з пропозицією подати у строк до 18.05.2015 року письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються у разі їх наявності.

У ході підготовки справи до судового розгляду провести наступні процесуальні дії:

1) уточнити позовні вимоги позивача;

2) вирішити питання про склад осіб, які будуть брати участь у справі;

3) визначити факти, які необхідно встановити для вирішення спору і які з них визнаються кожною стороною, а які підлягають доказуванню;

4) з'ясувати, якими доказами кожна сторона буде обґрунтовувати свої доводи і заперечення щодо невизнаних обставин та встановити строки, передбачені законодавством, їх подання.

Копію ухвали направити сторонам по справі.

Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій її частині ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя Єпішин Ю.М.









Інформація про права та обов'язки сторін

        Відповідно до ст.7 Цивільно-процесуального кодексу України:   

Цивільне судочинство здійснюється державною мовою.  Особи, які беруть участь у справі і не володіють або недостатньо володіють державною мовою, у порядку, встановленому  ЦПК, мають право робити заяви, давати пояснення, виступати в суді і заявляти клопотання рідною мовою або мовою, якою вони володіють, користуючись при цьому послугами перекладача, в порядку, встановленому  ЦПК України.

Ст. 27 ЦПК  визначає права та обов'язки осіб, які беруть участь у справі, а саме: особи, які беруть участь у справі, мають право знайомитися з матеріалами справи, робити з них витяги, знімати копії з документів, долучених до справи, одержувати копії рішень, ухвал, брати участь у судових засіданнях, подавати докази, брати участь у дослідженні доказів, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, а також свідкам, експертам, спеціалістам, заявляти клопотання та відводи, давати усні та письмові пояснення судові, подавати свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду, і заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб, користуватися правовою допомогою, знайомитися з журналом судового засідання, знімати з нього копії та подавати письмові зауваження з приводу його неправильності чи неповноти, прослуховувати запис фіксування судового засідання технічними засобами, робити з нього копії, подавати письмові зауваження з приводу його неправильності чи неповноти, оскаржувати рішення і ухвали суду, користуватися іншими процесуальними правами, встановленими законом. Особи, які беруть участь у справі позовного провадження, для підтвердження своїх вимог або заперечень зобов'язані подати усі наявні у них докази або повідомити про них суд до або під час попереднього судового засідання. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно здійснювати свої процесуальні права і виконувати процесуальні обов'язки

Крім того, згідно  ст. 31 ЦПК України: сторони мають рівні процесуальні права і обов'язки. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 27, позивач має право протягом усього часу розгляду справи змінити підставу або предмет позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог, відмовитися від позову, а відповідач має право визнати позов повністю або частково, пред'явити зустрічний позов.  Сторони можуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії цивільного процесу. Кожна із сторін має право вимагати виконання судового рішення в частині, що стосується цієї сторони. Заявник та заінтересовані особи у справах окремого провадження мають права і обов'язки сторін.

                 

Позивач:

Відповідач:


  • Номер: 2/666/1479/15
  • Опис: відшкодування матеріальної шкоди
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 666/2567/15-ц
  • Суд: Дніпровський районний суд м. Херсона
  • Суддя: Єпішин Ю.М.
  • Результати справи: залишено без змін
  • Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.05.2015
  • Дата етапу: 08.12.2015
  • Номер: 22-ц/791/3033/15
  • Опис: Шевченко С.В. до МКП "Херсонелектротранс",ПАТ"Страхова компанія"Українська страхова група",Білоусова Д.О. про відшкодування матеріальної шкоди
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 666/2567/15-ц
  • Суд: Апеляційний суд Херсонської області
  • Суддя: Єпішин Ю.М.
  • Результати справи: позов (заяву, скаргу) задоволено частково; Постановлено ухвалу про відхилення апеляційної скарги і залишення без зміни рішення суду першої інстанції
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 27.10.2015
  • Дата етапу: 08.12.2015
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація