Справа № 660/337/15-ц
Номер провадження 2/660/98/15
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 квітня 2015 року смт. Нововоронцовка
Нововоронцовський районний суд Херсонської області в складі:
головуючого судді Гончаренка О.В. при секретарі Кателевській Л.А.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт. Нововоронцовка цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
ВСТАНОВИВ:
Позивачка звернулася до суду з позовом до відповідача про розірвання шлюбу, посилаючись на те, що 26 червня 1995 року між ними у відділі реєстрації актів громадянського стану Нововоронцовського районного управління юстиції Херсонської області, про що зроблено актовий запис № 23. Вони мають двох спільних дітей: сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та неповнолітнього сина ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_2. Сімейне життя з відповідачем із-за постійцних сварок не склалось, збереження сім'ї вбачає неможливим. Після розлучення бажає зберегти прізвище ОСОБА_1.
Позивачка подала заяву про підтримання позовних вимог та просила розглянути справу без її участі.
Відповідач подав заяву про визнання позовних вимог, не заперечує проти розірвання шлюбу, просить розглянути справу без його участі.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню з таких підстав.
Шлюб між сторонами зареєстрований 26 червня 1995 року у відділі реєстрації актів громадянського стану Нововоронцовського районного управління юстиції Херсонської області, про що зроблено актовий запис № 23.
Сторони мають двох спільних синів: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та неповнолітнього ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_2.
Відповідно до ст. 112 Сімейного кодексу України, суд з'ясовує фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу, бере до уваги наявність малолітніх дітей та інші обставини життя подружжя. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
З матеріалів справи вбачається, що вони з листопада 2014 року не проживають однією сім'єю, не ведуть спільного господарства, не піклуються один про одного, не підтримують шлюбних відносин, між подружжям виникають сварки
Таким чином, суд дійшов висновку‚ що подальше спільне життя подружжя та збереження шлюбу є неможливим, оскільки збереження шлюбу суперечило б інтересам позивача, інтересам дитини, що має істотне значення.
На підставі ст. ст. 105, 110, 112 Сімейного кодексу України, керуючись ст. ст. 10,57,60,130, 213, 214, 215,216,218 ЦПК України, суд, -
В И Р І Ш И В :
Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 26 червня 1995 року у відділі реєстрації актів громадянського стану Нововоронцовського районного управління юстиції Херсонської області, актовий запис № 23, розірвати.
Після розірвання шлюбу залишити за позивачкою прізвище ОСОБА_1.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня отримання його копії до апеляційного суду Херсонської області через Нововоронцовський районний суд Херсонської області.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя О.В. Гончаренко